Кращі Контурна і оральні стероїди для бодібілдингу початківців

Canal Health > uk > Steroids > Кращі Контурна і оральні стероїди для бодібілдингу початківців

Нові можливості для стероїдів? Керівництво нашої початківців пояснює різні терміни , використовувані в світі анаболічних бачити , як цикл стероїдів початківців можуть бути побудовані , щоб бути ефективними, але безпечно, і як зменшити ризик можливих побічних ефектів. Ця стаття призначена для інформаційних цілей тільки.

Натисніть тут, щоб купити і ін'еціруемих оральні стероїди з офіційного сайту

Стероїдного циклу є тривалість часу людина використовує анаболічних андрогенних стероїдів (ААС), причому кожен з частот циклу тривалістю від чотирьох до 15 тижнів, в залежності від цілей користувачів, досвіду і анаболічним з’єднання (з’єднань) , що використовується. Стероїдного з’єднання просто відноситься до конкретного стероїд в Діанаболом, Винстрол або тестостерону енантат, наприклад. одночасно з використанням більш одного стероїдного з’єднання під час циклу відомий як штабелювання.

так званий ” початківець стероїдний цикл» буде включати в себе використання одного або двох стероїдних сполук, в протягом обмеженого період часу. початківцю слово використовується для опису того, хто не має ніякого попереднього досвіду використання стероїдів, проте, розуміти всі ризики , пов’язані з використанням цього типу заборонених речовин і хочете почати стероїдний цикл (не включає в себе тих , хто є початківець навчання ваги – ці люди не повинні розглянути питання про використання цих речовин , поки вони не набагато більше , навчання і досвід зробили оптимальне використання їх природної здатності побудувати м’язової тканини і сили).

вкрай важливо , щоб кожен , хто хоче , щоб почати цикл стероїдів перших досліджує якомога більше про стероїди, РСТ, ризики, побічні ефекти і так далі, з тим щоб вони могли прийняти обгрунтоване рішення про те, чи слід використовувати стероїди.

Контурна і оральні стероїди для B odybuilding B eginner

Застосування ін’єкційних стероїдів може здатися занадто складним для багатьох початківців користувачів. Так, деякі з них можуть вибрати для циклу на основі чисто оральні стероїди для їх першого циклу як Діанабол, Anavar або Винстрола. Якщо ви одноразовому пероральному кар’єри шляхи дещо обмежені в тому , що з’єднання можуть бути виконані, і їх доза і тривалість стероїдного циклу (з – за кількох пероральних іспитів бути токсичним для печінки).

зануритися і бажаючи парентерального введення протитуберкульозних з’єднань дозволяє використовувати широкий спектр стероїдів, таких як тестостерон , нандролон, тренболон і Сустанон 250. є багато ресурсів в Інтернеті , які можуть допомогти з корисною самостійної ін’єкції, в тому числі і цієї статті :. , як ін’єкційні стероїди Крім того , набагато простіше , якщо у вас є друг , який використовує і може допомогти з перших ін’єкцій.

 Натисніть тут, щоб купити і ін'еціруемих оральні стероїди з офіційного сайту

Чия стероїдні сполуки для використання для мого початківця циклу

Хто – то нового у використанні стероїдів не мають знань про те , як вони будуть реагувати на ці речовини. Тому дуже важливо мати хороше розуміння з’єднань , які будуть використовуватися, загальні побічні ефекти, а в ідеалі використовувати з’єднання з короткою активного життя в тіло. використання таких короткого дії стероїдів гарантуватиме , що стероїдний ясно , що тіло швидко вирішити , щоб розірвати порочне коло з – за небажаних побічних ефектів.
Нижче наводиться короткий опис декількох андрогенних анаболічних стероїдів популярним шоу.

W HICH може бути використаний для стероїдах Починаючи цикл

Тестостерон (енантат / ципионат / пропіонат): . Три слова в дужках відносяться до складного ефіру Простіше кажучи, складний ефір використовується для уповільнення вивільнення тестостерону в системі і , отже , можуть бути використані єнантат / ципионат тестостерону , якщо ви хочете більш повільний версія тестостерону (активне життя близько 2 тижнів) або пропіонат тестостерону , якщо ви хочете більш швидкий ефект дії (активне життя ~ 2-3 дня). варто відзначити швидку зміну дії пропіонат має тенденцію бути більш болючим для ін’єкцій, і тому небажані для початківців , які ніколи не вводили раніше.

Тестостерон є надзвичайно ефективним , щоб викликати м’язову силу і швидкий прибуток. Хотілося б сподіватися помітити , побічні ефекти , пов’язані з андрогенів , як можливої ​​агресії, жирної шкіри і акне. Тестостерон має високу схильність до перетворюється в естроген, отже, побічні ефекти , такі як затримка рідини, і (формування тканини молочної залози) Gynecomstia розглядатися як можливі (і , отже , наркотики , такі як Nolvedex і Провірон повинні бути руки).

Діанаболом: Дианабол користується популярністю у початківців, це дуже ефективний розвиток орального стероїду м’язи . маса Якщо виконання функції Дианабол циклу однієї статті ви думаєте, то погляньте Dianabol ФУ циклу -. Керівництво як і тестостерон, Дианабол може виконувати як побічні ефекти , пов’язані з андрогенів і естрогенів. бути гепатотоксичність (токсичний для печінки ), які можуть бути виконані тільки в протягом обмеженого періоду часу , так як більшість пероральний.

 Натисніть тут, щоб купити і ін'еціруемих оральні стероїди з офіційного сайту


Винстрол: Винстрол є оральний стероїд , який часто призводить до набагато більш стабільні успіхи в м’язової маси по порівнянні з смак Діанаболом. Винстрол чи не перетворюється в естроген і , отже , естрогенні побічні ефекти повинні бути не представляють інтересу для користувача. Користувачі часто мають різкіше зовнішній вигляд Winstrol виконується в порівнянні з іншими стероїдними з – за відсутності будь – яких утримання води препарату. Якщо ви зацікавлені у створенні циклу Винстрол, погляньте на велику статтю ФУ: Винстрол циклу – Керівництво.

нандролон (також відомий як “Дека”) нандролон деканоат структурно дуже схожий на тестостерон, тим НЕ менш, володіють андрогенні властивості і стає зменшеною естрогену при дуже низькій швидкості. Незважаючи на те, естрогенні побічні ефекти , як правило, обмежені, побічні ефекти , пов’язані з прогестероном, представляють інтерес для користувачів , так і їх побічні ефекти викликають деякі користувачі плутають , тому що вони схожі на естрогенні побічні ефекти. Надзвичайно важливо такі побічні ефекти обробляють інгібітором ароматази в якості конкурентного аримидекса , щоб мінімізувати рівень естрогену , який запобігає активації прогестерону (прогестерон естроген необхідний для активації). Обережніше з цей стероїд , якщо ви змагаєтеся в тестуванні спортивних наркотиків, він може виявлятися в організмі в протягом багатьох місяців.

Побічні ефекти стероїдів першого циклу

Дослідження кожного з’єднання , які будуть використовуватися для його першого циклу , щоб переконатися , що ви знаєте про найбільш поширених побічних ефектів , пов’язаних з лікарським засобом.
Стероїди мають андрогенні властивості (наприклад, Дианабола і тестостерону) може викликати агресію, жирної шкіри і акне. Ці побічні ефекти частіше з’являються у людей, схильних до них, хоча вони часто не знають , наскільки велика ймовірність, встати на його першого циклу стероїдів. Тим НЕ менше, якщо у вас було багато підліткового акне більше , ніж , ймовірно , буде схильні до жирної шкіри і акне , коли стероїди виконані з чудовими андрогенні властивості , так що ви можете уникнути цього типу стероїдів

 Натисніть тут, щоб купити і ін'еціруемих оральні стероїди з офіційного сайту

Після першого циклу (РСТ)

Дуже важливо , що слід після курсу терапії , так як їх стероїдний цикл припинився. Використання стероїдів видобутку природного тестостерону в вашому організмі знижується, тому важливо , щоб відновити природний гормональний баланс якомога швидше після циклу. Будь ласка , прочитайте нашу статтю після циклу терапії , щоб повністю зрозуміти концепцію РСТ і переконатися в тому , що правильні ліки перед початком циклу стероїду