Правда про гарцинии камбоджійської

Canal Health > uk > Garcinia > Правда про гарцинии камбоджійської

Що його гарцинии камбоджійської

Гарцинії камбоджійської екстракт (GCE) відбувається з тропічних фруктів , вирощених в Індії і Південно – Східної Азії. Активний інгредієнт був ідентифікований: гідроксіцітріновая кислота (ГЛК). Кажуть , щоб блокувати жир і пригнічувати апетит. Він пригнічує ключовий фермент, цітратліаза, що тіло має зробити жир з вуглеводів. Він пригнічує апетит за рахунок збільшення рівня серотоніну; низький рівень серотоніну пов’язані з депресією і емоційним або реактивним їжі.

Плоди гарцинии камбоджійської був коли -то як раз менш популярною кузен модних фруктів, мангостину. Але тепер, харчові добавки , що містять гарцинии камбоджійської екстракт стали в моді, розхвалювали за їх передбачуваної здатності приборкати апетит і зупинити збільшення ваги. 

Люди здавна використовували висушені gambooge шкірку для чатні або керрі, а іноді і як допоміжний засіб для шлунка проблем. Але в кінці 1960-х років, вчені ідентифікували речовину в шкірки плодів під назвою гідроксілімонная кислота, або HCA, яка має деякі потенційно привабливі якості.

Фрукт екстракт, який може перешкодити виробництво організмом жиру? Привабливість очевидна. Проте, хороші результати в пробірках не завжди призводить до цілого людині.

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

Якість турботи гарцинии камбоджійської

Незалежний аналіз показав, що деякі бренди містять набагато менше активний інгредієнт, ніж заявлено. Споживачам рекомендується шукати по крайней мере, 50% GCE з калієм, але без будь-яких наповнювачів, в’яжучих речовин або штучних інгредієнтів.

Воно повинно бути прийнято на порожній шлунок за 30-60 хвилин до їжі. Результати збільшуються з дозуванням, але дози понад 3 000 мг в день повинен бути очищений з вашим лікарем.

Чи має гарцинии камбоджійської роботу?

Деякі дослідження говорять, HCA роботи, а дехто каже, що це не так. Дослідження на тваринах показали, що HCA мишей, які беруть речовина їли менше, схуд і отримують менше жиру з цукру.

Людські дослідження мали більш суперечливі результати. Одне дослідження втрата ваги не показали ніякої різниці між людьми , які брали гарцинии камбоджійської і ті , хто приймав таблетки плацебо. Інші випробування пов’язані HCA до втрати ваги і здорового рівня ліпідів в крові (ліпіди жири).

Якщо фармацевтична компанія хотіла продати HCA в якості лікарського засобу, компанії доведеться знайти більш переконливі докази, що речовина працювали, виходячи з більш розроблених клінічних випробувань. Без цих даних, HCA не пройде схвалення харчових продуктів і медикаментів США, сказав Ульбріхт. Але FDA не ставить хімікати, що продаються в якості харчових добавок під тим же тягар доведення як лікарські засоби.

Насправді, доповнення виробники повинні тільки зробити свої продукти безпечно вживати в їжу і відповідально назвати їх. Крім того, недавні лабораторні тести показали, що більшість добавки продаються в Інтернеті містять значно менше, ніж HCA претензій на етикетці.

Незважаючи на популярність гарцинии камбоджійської , важко простежити , наскільки ефективні добавки містять його.

“Підготовка продуктів може варіюватися від виробника до виробника, і від партії до партії в межах одного виробника,” сказав Ульбріхт. Це робить його важко порівнювати одну марку на іншу або навіть для вимірювання впливу одного бренду.

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту

Є чи гарцинии камбоджійської безпечно?

Люди можуть спокійно їсти плід, звичайно. І клінічні випробування показали , що це безпечно приймати камбоджійської гарцинии екстракту всередину по крайней мере , в протягом 12 тижнів, тривалості досліджень.

Але будьте обережні. Гарцинії камбоджійської має побічні ефекти – це може привести до зниження рівня цукру в крові людини, так що він може взаємодіяти з лікуванням діабету. Плоди не були належним чином вивчені у вагітних жінок або жінок , які годують груддю. І гарцинии камбоджійської може бути проблемою для пацієнтів з хворобою Альцгеймера або інших форм деменції.

У 2009 році FDA випустило попередження безпеки після отримання понад 20 повідомлень про серйозні реакцій, в тому числі пошкодження печінки, у людей , які приймають добавки Hydroxycut. У той час, Hydroxycut містив гарцинии камбоджійської екстракт і інших з’єднань, в тому числі хрому полінікотінат і Сильвестра Gymnema екстракту.

Натисніть тут, щоб купити гарцинии камбоджійської з офіційного сайту