האם ‘כדורי Dianabol’ סטרואידים בטוחים? כל מה שאתה צריך לדעת על ההשפעות של שימוש בו.

Canal Health > iw > Steroids > האם ‘כדורי Dianabol’ סטרואידים בטוחים? כל מה שאתה צריך לדעת על ההשפעות של שימוש בו.

האם ‘כדורי Dbol’ סטרואידים בטוחים? כל מה שאתה צריך לדעת על ההשפעות של שימוש בו.

כשזה מגיע לידיעת היתרונות וחסרונות על שימוש בסטרואידים הרבה שאלות יבואו בך mind.Like, תופעות לוואי, מינון יתר, השפעות המוח, כמה זמן ההשפעה תהיה לקיים, etc.So כאן במאמר זה תוכל לקבל את כל התשובות שלך לגבי Dianabol.

האם Dianabol סטרואידים אנבוליים?

Dianabol הוא חומר סטרואידים אנבוליים או סינטטי הקשורים להורמוני המין הזכריים. למעשה, היא נחשבת
כסוג השני של סטרואידים אנבוליים המיוצרים על ידי אדם לאחר טסטוסטרון שהיה בשימוש לראשונה על חיילים במלחמת העולם השני. Dbol, בינתיים, הפך לפופולרי בשנתי ה -60, כאשר ספורטאים השתמשו בהם כדי לשפר את הביצועים הספורטיביים שלהם. . סטרואידים אנאבוליים לקדם השפעות אנבוליים כמו צמיחה של שרירי שלד ואפקטי androgenic כמו תכונות מין גבריות כמו שרירים גדולים. סטרואידים אנאבוליים נחשבים כחומרים מפוקחים. הם תרופות מרשם המשמשים למטרות רפואיות מסוימות.

לחץ כאן כדי לקנות כספת Dianabol מאתר רשמי

מהו ההיקף של הסטרואידים שימוש בארצות הברית?

ההערכה היא כי 1 עד 6 אחוזים מספורטאים המקצועיים משתמשים בסטרואידים כדי לשפר את הביצועים שלהם, למכון הלאומי לשימוש בסמים (NIDA). עם זאת, הסוכנות מודה כי המספר יכול אפילו להיות גבוה יותר ממה שמחקריו להציע.
אותו הסוכנות סבורה כי סטרואידים להשתמש בקרב מתבגרים בארצות הברית ירד מאז שיאו בשנת 2000.

מהן ההשפעות הבריאותיות של סטרואידים אנאבוליים?

מעט ידועה הוא העובדה שסטרואידים אנאבוליים המשמשים למטרות רפואיות לגיטימיות. אלה משמשים לטיפול במחלות שונות כמו אסטמה, סרטן השד, ודלקת פרקים. כמו כן הוא משמש לטיפול בפציעות, בעיות גדילת כתובת, ולכימותרפיה.

עם זאת, יש גם תופעות לוואי של סטרואידים מתעללים. אלה נעות בין מחלות כבד, תקלות לב או כליות, התפרצויות בלתי נשלטות של תוקפנות או התקפי זעם, ופרנויה.
זה גם יכול לגרום לשינויים במצב רוח, דיכאון, אקנה חמור, וצמיחה ננסית במתבגרים

לחץ כאן כדי לקנות כספת Dianabol מאתר רשמי

למה Dianabol הוא סטרואידים אנאבוליים הטובים ביותר מאז שינה 1960?

כאשר זה נעשה זמין מסחרי ראשון בשנתי ה -60, הסטרואידים Dbol הפכו ללהיט ענק. יש musclebuilding1_600x450since הפכו אולי הסטרואידים אנבוליים בשימוש נרחב ביותר בכל זמנים. מי שהשתמשו בו אומר שזה לא רק מאוד יעיל בהגדלת מסת שריר ושיפור כוח; זה גם קל מאוד לשימוש. זה מקדם מאזן חנקן חיובי. חנקן נמצא בחומצות אמינו המרכיבות את חלבון, המהווה את אבן הבניין העיקרית לצמיחה של השרירים. הגוף שלנו צריך לקחת יותר חלבון, כך שהוא יכול להגדיל את מסת שריר. באמצעות קידום מאזן חנקן חיובי, זה מאפשר לגוף שלך כדי לשמור על יותר חלבון מלבד מה נמצא בשימוש לדלק או שמופרשים דרך זיעה, שתן, או שרפרף. בקיצור, יש לך גוף אספקת חלבון מספיק צריכה לגדול שרירים.

מה הם היתרונות העיקריים של Dianabol?

זה ידוע כדי לייצר רווחים רציניים במסת שריר. תוצאות Dbol הן יראת כבוד. זה יכול לעזור לך להרוויח עד 2 עד 4 פאונד בשבוע בששת השבועות הראשונים של שימוש. משקל הגוף נוסף כרוך גידול לגיטימי ברקמת שריר וretention.There נוזל מורגש שלושה יתרונות עיקריים:
“גליקוגנוליסיס”: מונח זה ותהליך מתייחס ליכולת של הגוף שלך להתמוטטות גליקוגן ולהפוך אותו לגלוקוז. הדיאטה שלך תהיה מספיק פחמימות בזה לפגוש אותך הצרכים יומיומיים, ופחמימות אלה הן מקור ישיר של אנרגיה במהלך התמוטטות זו process.By הגדלת ושיפור תהליך זה, היתרון שלך יהיה עליות אדירות ברמות אנרגיה.

לחץ כאן כדי לקנות כספת Dianabol מאתר רשמי

שימור חנקן:

הצורך לשמור על חנקן הוא כנראה משהו שרוב הספורטאים וחובבי כושר הם מאוד להוטים לדעת. השמירה של חנקן היא גורם עיקרי אנבוליים. יותר חנקן הגוף שלך שומר, הפעילות אנבוליים שלך גדולה יותר תהיה be.The הצד השני של משוואה זו הוא רק פשוט כמו ומשהו שאתה חייב avoid.If אתה מאפשר רמות חנקנך להחליק מדי נמוך, הגוף שלך יגיב במהירות הולך למצב חילוף חומרים .. סינתזת חלבון: הסינתזה היעילה של חלבון היא עיקרון בסיסי אחר יהיה לך תופף בך תוך כדי העבודה החוצה. זה מתייחס לשיעור שהתאים של הגוף שלך לבנות proteins.Proteins הם אבני הבניין הבסיסיים של השרירים שלך. על ידי סיוע סינתזה זו, אתה למעשה מסייע לתהליך בניית השריר שלך. זה גם עוזר בהגדלת כוחו של אדם באופן משמעותי. עם כוח משופר, תוכל להרים משקולות כבדות יותר או לעשות יותר חזרות על התרגילים שלך. זה, בתורו, מוביל לרווחים רציניים במסת שריר.

האם Dianabol משפיע על המוח?

מינונים גבוהים של Dbol יכולים להיות השפעות מגוונות על מצב הרוח של המשתמש. זה יכול לשמח אותו, האופוריה, או תזזיתי. במקרים מסוימים, Dbol יכול להקשות על האדם לישון בלילה. יש גם מדווח כי Dbol באמצעות יכול לגרום להתנהגות תוקפנית. אבל יש גם מפתחי גוף אחרים אשר נשבעו כי Dbol אין תופעות על המוח או מצב הרוח שלהם. שוב, את ההשפעות של Dbol על המוח היו משתנות מאדם אחד למשנו.

לחץ כאן כדי לקנות כספת Dianabol מאתר רשמי