סטרואידים בזריקות ושבעל פה מומלצת פיתוח גוף למתחילים

Canal Health > iw > Steroids > סטרואידים בזריקות ושבעל פה מומלצת פיתוח גוף למתחילים

חדש עבור סטרואידים? המדריך למתחילים שלנו מסביר את המונחים השונים המשמשים בעולם של אנבוליים לראות כיצד מעגל למתחילי סטרואידים יכול להיות בנוי כדי להיות יעיל, אבל בטוח, וכיצד להפחית את הסיכון של תופעות לוואי אפשריות. מאמר זה מיועד מידע למטרות בלבד.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים בזריקות ושבעל פה מתוך האתר הרשמי

הסייקל הוא משך הזמן שאדם משתמש סטרואידי androgenic anabolic (AAS), עם כל תדרי מחזור שארך ארבעה ל -15 שבועות, בהתאם ליעדים למשתמש, ניסיון מתחם אנבוליים (ים) בשימוש. תרכובת סטרואידים פשוט מתייחסת בפרט סטרואידים Dianabol, Winstrol או enanthate טסטוסטרון, למשל. בו זמנית באמצעות יותר מ המתחם סטרואידים אחת במהלך מחזור שמכונה לערום.

מה שנקרא A ” הסייקל מתחיל” היה כרוך בשימוש של תרכובות סטרואידים אחת או שתיים, במשך מוגבל פרק זמן מסוים. המילה מתחילה המשמשת לתיאור מישהו שיש לו ניסיון קודם של שימוש בסטרואידים, אולם, להבין את כל הסיכונים כרוכים באמצעות סוג זה של חומרים אסורים ורוצה להתחיל הסייקל (אינו כולל כל מי הוא למתחילים הרמת משקולות – האנשים האלה לא צריך לשקול את השימוש בחומרים אלה עד שהם הרבה יותר הכשרה וניסיון עשו שימוש אופטימלי של היכולת הטבעית שלהם כדי לבנות רקמת שריר וכוח).

חשוב מאוד שכל מי שרוצה להתחיל מחזור של סטרואידים אחד בוחן כמה שיותר על סטרואידים, PCT, סיכונים, תופעות לוואי וכן הלאה, כדי שיוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי האם או לא להשתמש בסטרואידים.

סטרואידים בזריקות ובעל פה עבור B odybuilding B eginner

השימוש בסטרואידים להזרקה אולי נראה מסובך מדי עבור משתמשים מתחילים רבים. אז, כמה עשויים להעדיף מחזור מבוסס סטרואידים דרך הפה רק בשביל במחזור הראשון שלהם כמו Dianabol, Anavar או Winstrol. אם תבחר במסלול הקריירה אוראלי יחיד מוגבלים במידת מה כי ניתן לבצע המתחמים, המינון ומשך הסייקל שלהם (בשל מספר בחינות בעל פה להיות רעילים אל הכבד).

קחו את הצעד המבקשים השימוש של תרכובות להזרקה מאפשר שימוש במגוון רחב של סטרואידים, כגון טסטוסטרון , nandrolone, trenbolone ואת Sustanon 250. ישנם באינטרנט משאבים רבים שיכולים לעזור עם עצמית שימוש הזרקה, כולל המאמר הבא:. כיצד להזריק סטרואידים גם זה הרבה יותר קל אם יש לך חבר שיש משתמש ויכול לעזור עם הזריקות הראשונות שלך.

 לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים בזריקות ושבעל פה מתוך האתר הרשמי

מי תרכובות סטרואידים לשימוש עבור מחזור המתחיל שלי

מישהו חדש בשימוש בסטרואידים להם שום ידע איך הם יגיבו לחומרים אלה. אז זה מאוד חשוב להיות בעל הבנה טובה של התרכובות לשמש, תופעות לוואי נפוצות, ורצוי להשתמש תרכובות עם חיים פעילים קצרים גוף. השימוש בסטרואידים קצר טווח כזה יבטיח כי הסטרואידים ברורים שהגוף במהירות להחליט לשים קץ למעגל עקב תופעות לוואי לא רצויות.
להלן סיכום קצר של קומץ של סטרואידים אנבוליים androgenic הפופולרי להראות.

W hich יכול לשמש סטרואידים החל מחזור

טסטוסטרון (enanthate / cypionate / propionate): . שלושת המילים בסוגריים מתייחסים אסתר במילים פשוטות, האסטר משמש לעכב את שחרורו של טסטוסטרון במערכת ולכן ניתן להשתמש enanthate / טסטוסטרון cypionate אם אתה רוצה איטי הגרסה של טסטוסטרון (חיים פעילים של כ -2 שבועות) או propionate טסטוסטרון אם אתה רוצה השפעה מהירה יותר של פעולה (חיים פעילים ~ 2-3 ימים). ראוי לציין את הווריאציה propionate פעולה מהירה נוטה להיות זריקה כואבת יותר, ולכן לא רצוי למתחילים שמעולם לא מוזרק לפני.

טסטוסטרון הוא יעיל מאוד המעניקה כוח שרירים רווחים מהירים. יש לקוות מבחין תופעות לוואי הקשורות androgenic כמו תוקפנות אפשרית, לעור שומני ואקנה. טסטוסטרון יש נטייה גבוהה כדי להמיר אסטרוגן, וכתוצאה מכך, תופעות לוואי כגון אגירת נוזלים, ו (היווצרות רקמת שד) Gynecomstia להיחשב (תרופות ולכן כגון Nolvedex ו Proviron צריך להיות אפשריות יד).

Dianabol: Dianabol הוא פופולרי עם למתחילים, הוא התפתחות יעילה מאוד של שריר סטרואידים דרך הפה . המוני אם הביצוע של מאמר יחיד מחזור Dianabol אתה חושב, ואז לקחת מחזור מבט Dianabol FU -. המדריך כמו טסטוסטרון, Dianabol יכול לבצע הן תופעות לוואי הקשורות אנדרוגן ואסטרוגן. כדי להיות hepatotoxic (רעיל הכבד ), אשר ניתן להוצאה לפועל רק לתקופה מוגבלת של זמן כמו רוב אוראלי.

 לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים בזריקות ושבעל פה מתוך האתר הרשמי


Winstrol: Winstrol הוא סטרואידים דרך פה אשר לעתים קרובות תוצאות רווחיות ויציבים הרבה יותר מסת שריר בהשוואה לטעם של Dianabol. Winstrol לא להמיר אסטרוגן ולכן אסטרוגניים תופעות לוואי צריכות להיות לא מעניין המשתמש. לעתים קרובות למשתמשים יש המראה חדה Winstrol מבוצע כאשר לעומת סטרואידים אחרים בשל העדר של כל החזקת מים של התרופה. אם אתם מעוניינים בקבלת מחזור Winstrol, תסתכל FU מאמר גדול: מחזור Winstrol – המדריך.

Nandrolone (הידוע גם בשם כמו “Deca”) decanoate nandrolone היא מבנית דומה מאוד טסטוסטרון, אולם, בעלי תכונות androgenic ו התקצר אסטרוגן בשיעור נמוך מאוד. למרות תופעות לוואי אסטרוגניים נוטים להיות מוגבלים, תופעות לוואי הקשורות פרוגסטרון הם עניין למשתמשים אלה תופעות לוואי לגרום משתמשים מבולבלים משום שהם כמו אסטרוגניים תופעות לוואי. הוא זה תופעות לוואי כגון חיוני מטופלים עם מעכב ארומטאז כמו ארימידקס תחרותי כדי למזער את רמות האסטרוגן אשר מונע הפעלה של פרוגסטרון (אסטרוגן ופרוגסטרון הנדרשים ההפעלה). תיזהר עם סטרואידים זה אם אתה להתחרות בדיקות סמים בספורט, הוא עשוי להישאר לגילוי בגוף במשך חודשים רבים.

תופעות הלוואי של סטרואידים במחזור הראשון

חקירה של כל המתחם לשמש המחזור הראשון שלה על מנת להבטיח כי אתה מודע של תופעות הלוואי הנפוצות ביותר הקשורות לתרופה.
יש סטרואידים נכסים androgenic (כגון Dianabol וטסטוסטרון) יכול לגרום תוקפנות, לעור שומני ואקנה. אלה בצד תופעות נוטות יותר להופיע אצל אנשים שסובלים אותם, למרות שהם בדרך כלל לא יודעים איך זה סביר פירושו לעלות על המחזור הראשון שלו של סטרואידים. עם זאת, אם היו לך הרבה פצעים בגרות היא יותר סביר להיות נוטה שעור שומני ואקנה כאשר סטרואידים מבוצעים עם נכסי androgenic מדהימים לכן אולי כדאי להימנע מסוג זה של סטרואידים

 לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים בזריקות ושבעל פה מתוך האתר הרשמי

לאחר המחזור הראשון (PCT)

זה בהחלט חיוני אשר עוקב אחרי החיים פוסט מחזור טיפול מאז הסייקל שלהם פסק. ייצור הטסטוסטרון טבעי שימוש בסטרואידים בגוף שלך מצטמצם, ולכן הוא חיוני כדי להחזיר את האיזון ההורמונלי הטבעי בהקדם האפשרי אחרי המחזור. אנא קרא במחזור לכתוב מאמר שלנו טיפול כדי להבין את הרעיון של PCT באופן מלא לוודא כי התרופות התקינות לפני התחלת הסייקל