Best Injicējami un mutisko steroīdi kultūrisms Beginner

Canal Health > lv > Steroids > Best Injicējami un mutisko steroīdi kultūrisms Beginner

Jaunums steroīdiem? Mūsu iesācēja rokasgrāmata izskaidro dažādie izmantotie pasaulē anabolisko noteikumi redzēt, kā cikls steroīdi iesācējiem var būt konstruēta, lai būtu efektīvs, bet droši, un to, kā samazināt risku iespējamās blakusparādības. Šis raksts ir tikai informatīvs nolūkiem.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt injicējamu un mutisko steroīdi no Oficiālā mājaslapa

Steroīds cikls ir garums laika persona izmanto anabolisko androgēno steroīdu (AAS), katra cikla frekvences ilgst četras līdz 15 nedēļām, atkarībā no lietotāja mērķiem, pieredzi un anabolisko savienojuma (-u) izmantošanu. Steroīds savienojums vienkārši attiecas uz noteiktu steroīdu Dianabol, Winstrol vai testosterona enanthate, piemēram. vienlaicīgi, izmantojot vairāk nekā vienu steroīdu savienojumu cikla laikā ir pazīstams kā kraušanas.

a tā saukto ” iesācējs steroīdu ciklu” varētu būt saistītas ar vienu vai divām steroīdu savienojumi, uz ierobežotu laika periods. iesācējs vārds tiek izmantots, lai aprakstītu kādu, kam nav iepriekšējas pieredzes, izmantojot steroīdi, tomēr saprast visus iesaistītos, izmantojot šāda veida nelegālo vielu risku un vēlas sākt steroīdu ciklu (neietver ikviens, kurš ir iesācējs svara apmācību – šie cilvēki nedrīkst apsvērt iespēju izmantot šo vielu, kamēr tie ir daudz apmācības un pieredzes esam optimāli izmantot to dabisko spēju veidot muskuļu un izturību).

ir ļoti svarīgi, lai ikviens, kurš vēlas, lai sāktu cikls steroīdiem vispirms izmeklē cik vien iespējams par steroīdiem, PCT, riski, blakusparādības un tā tālāk, lai viņi varētu izdarīt apzinātu lēmumu par to, vai lietot steroīdus.

Injicējamās un mutvārdu steroīdi B odybuilding B eginner

Par injicējamu steroīdus lietošana var likties pārāk sarežģīti daudziem nepieredzējušiem lietotājiem. Tātad, daži var izvēlēties ciklu balstīta tikai mutvārdu steroīdus savu pirmo cikla Dianabol, Anavar vai Winstrol. Ja jūs izvēlaties vienu mutvārdu karjeras ceļš ir nedaudz ierobežotas, jo savienojumi var veikt, un to devas un ilgums steroīdu ciklu (jo vairāku mutvārdu eksāmeniem būt toksiskas aknām).

Veikt ienirt un vēlas izmantot injicējamiem savienojumu ļauj izmantot plašu steroīdu, piemēram, testosterons , nandrolons, trenbolona un Sustanon 250. ir daudz resursu internetā, kas var palīdzēt ar noderīgu sev injekciju, ieskaitot šo rakstu:. kā injicēt steroīdus Tā ir arī daudz vieglāk, ja jums ir draugs, kas izmanto un var palīdzēt ar savu pirmo injekciju.

 Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt injicējamu un mutisko steroīdi no Oficiālā mājaslapa

Kuru steroīdu savienojumi izmantošanai manu iesācējs ciklā

Kāds jauns lietošanu steroīdu nav zināšanu par to, kā viņi reaģēs uz šīm vielām. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai būtu laba izpratne par savienojumu, kas jāizmanto, biežas blakusparādības, un ideālā gadījumā izmanto savienojumus ar īsu aktīvā dzīve ķermenis. šādu īslaicīgas darbības steroīdus izmantošana nodrošina, ka steroīdu ir skaidrs, ka organisms ātri izlemt izbeigt ciklu dēļ nevēlamām blakusparādībām.
Zemāk ir īss kopsavilkums no nedaudzajām androgēno anabolisko steroīdu populārs šovs.

W ĀDA var izmantot steroīdu sākumā cikls

Testosterons (enanthate / cypionate / propionāts): . Trīs vārdi iekavās attiecas uz estera Vienkārši izsakoties, esteris tiek izmantota, lai aizkavētu atbrīvošanu testosterona sistēmā, un tāpēc to var izmantot enanthate / cypionate testosteronu ja vēlaties lēnāks versija testosterona (aktīvs dzīves apmēram 2 nedēļas) vai propionāts testosteronu, ja jūs vēlaties ātrāku efektu darbības (Active life ~ 2-3 dienas). ir vērts atzīmēt, ātrās rīcības propionāta izmaiņas mēdz būt vairāk sāpīgs injekcijas, un tāpēc nevēlami iesācējiem, kuri nekad injicēt agrāk.

Testosterons ir ļoti efektīvs izraisīt muskuļu spēku un ātru peļņu. Cerams novērojat blakusparādības, kas saistītas androgēnu kā iespējamo agresiju, taukainas ādas un pinnes. Testosterons ir augsta tendence pārvērst estrogēnu, līdz ar to, blakusparādības, piemēram, šķidruma aizturi, un (krūšu audu veidošanās) Gynecomstia jāuzskata par iespējamo (un tāpēc narkotikas, piemēram, Nolvedex un Proviron jābūt roku).

Dianabol: Dianabol ir populārs ar iesācējiem, tas ir ļoti efektīvs attīstība mutiski steroīdu muskuļu . masu Ja izpilde Dianabol cikla vienā pantā tu domā, tad ieskatieties Dianabol FU cikls -. rokasgrāmata kā ar testosterona, Dianabol var veikt gan blakusparādības, kas saistītas ar androgēnu un estrogēnu. lai būtu hepatotoksisks (toksisks aknām ), kas var tikt izpildīts tikai uz ierobežotu laiku, jo lielākā mutes.

 Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt injicējamu un mutisko steroīdi no Oficiālā mājaslapa


Winstrol: Winstrol ir mutvārdu steroīds, kas bieži rada daudz stabilāks pieaugumu muskuļu masa, salīdzinot ar garšu Dianabol. Winstrol nav konvertēt uz estrogēnu un tāpēc estrogēnu blakusparādības jābūt neinteresē lietotājam. Lietotājiem bieži vien ir asāka izskats Winstrol tiek veikta, salīdzinot ar citiem nesteroīds, jo nav nekādu ūdens aizture narkotiku. Ja jūs interesē padarīt Winstrol ciklu, ieskatieties liels raksts FU: Winstrol cikls – ceļvedis.

nandrolons (arī zināms kā “deka”) nandrolons decanoate ir strukturāli ļoti līdzīgs testosteronu, tomēr piemīt androgēnu īpašībām un kļūst samazināta estrogēnu par ļoti zemu likmi. lai gan estrogēnu blakusparādības mēdz būt ierobežota, blakusparādības, kas saistītas ar progesteronu ir interese uz lietotājiem un šiem blakusparādības izraisa daži lietotāji sajaukt, jo tie ir kā estrogēnu blakusparādības. Tas ir būtisks šādas blakusparādības ārstē ar aromatāzes inhibitoru kā konkurētspējīgu Arimidex, lai samazinātu estrogēnu līmenis, kas novērš aktivizēšanu progesterona (progesterona estrogēnu nepieciešams aktivizēšanas). Esiet uzmanīgi ar šo steroīdu ja jūs konkurēt sporta narkotiku pārbaudi, tā var palikt nosakāms organismā daudzus mēnešus.

Blakusparādības steroīdu pirmā cikla

Izpēte katru savienojumu, ko izmanto savā pirmajā ciklā, lai nodrošinātu, ka jums ir zināms no visbiežāk blakusparādības, kas saistītas ar narkotiku.
Steroīdi ir androgēnu īpašībām (piemēram, Dianabol un testosterona) var izraisīt agresiju, taukainas ādas un pinnes. Šie pusē ietekme ir lielāka iespēja parādīties cilvēkiem, kas ir tendētas uz viņiem, lai gan tie bieži vien nezina, cik liela ir uzsākt savu pirmo ciklu steroīdi. Tomēr, ja jums bija daudz pusaudžu pinnes ir vairāk nekā iespējams, būs nosliece uz taukainas ādas un pinnes, kad steroīdi tiek izpildīti ar ievērojamu androgēnu īpašībām, lai jūs varētu vēlēties, lai izvairītos no šāda veida steroīdus

 Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt injicējamu un mutisko steroīdi no Oficiālā mājaslapa

Pēc tam, kad pirmā cikla (PCT)

Ir ārkārtīgi svarīgi, kas seko pēc cikla terapiju, jo to steroīds cikls pārstāja. Steroīdu izmantot dabas testosterona ražošana organismā samazinās, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai pēc iespējas ātrāk pēc cikla atjaunot dabisko hormonālo līdzsvaru. Lūdzu, izlasiet rakstu post ciklu terapija, lai pilnībā izprastu jēdzienu PCT un pārliecināties, ka pareizās zāles pirms uzsākt steroīdu ciklu