Gdzie kupić doustnych sterydów online w Brazylii?

Canal Health > pl > steroids > Gdzie kupić doustnych sterydów online w Brazylii?

Kup doustnych sterydów online w Brazylii

Wiele AAS (anabolicznych / androgennych) są gotowe w formie ustnej. Pech chciał niewielu jest też trochę toksyczne dla wątroby. Doustnie są bardzo podatne AAS do 1 inaktywacji karnet wątroby chyba konstrukcje molekularne chemiczne są przystosowane, aby je cięższe do inaktywacji. Gdy AAS połknięcia ustnej to dostaje się do żołądka, gdzie jest częściowo podziale i przekazany do małych jelit. Małe jelita Carry grupę enzymów CYP-450 o nazwie użytkownika. Enzymy te zaczynają rozkładać z AAS, dalej próbując go inaktywacji. Anabolicznych / androgennych następnie przyswajane przez komórki błony śluzowej jelit i transportowane do portalu wątroby veinfor więcej dezaktywacji w nieaktywnych substancji chemicznych, takich jak etiocholanone. Substancje te są następnie związany z kwasem glukuronowym i wydalany z moczem. Równą 100% związku pierwotnego może być inaktywowane w tym procesie, który nazywany jest jako 1. przebieg dezaktywacji.

Kliknij tu, żeby Sprzedam Sterydy ustne z oficjalnej strony

Korzyści z doustnych sterydów

Przez zmianę struktury cząsteczki steroidu inaktywacji mogą być znacznie zmniejszone. Kilka anaboliczne / androgenne sterydy są tworzone ustnie przy życiu przez wniesienie alkil (metyl lub etyl) grupę chemiczną do lokalizowania alfa z węgla 17-ta. Są one powszechnie nazywane c17 alfa-alkilowane lub skażony AAS. To daje twardą obciążenie na wątrobę i zamierzam zmienić lub wpłynąć na poziom enzymów, a inny chemicznych. Dlatego doustnej, zwłaszcza metylotestosteron i Anadrol-50 są tak szkodliwe, jeśli podawane przez dłuższy czas i w wysokich dawkach. Przyczyną, że dostosowanie to jest to, że wiele z Sterydy anaboliczne / androgenne przychodzi w przepływie krwi i pozostaje przy życiu przez dłuższy czas. Czytelnik powinien zauważyć, że to te C17 alfa-alkilowany zmian, które sprawiają, dysfunkcji wątroby potencjalnego, a nie pierwotne cząsteczki testosteronu. Z tego zrozumienia orals Andriolu są dość przyjazne wątroby ze względu na prawdę, że to nie jest dostosowany w tej drodze.

Kliknij tu, żeby Sprzedam Sterydy ustne z oficjalnej strony

Jak Oral Sterydy Works

Suchlike ich wstrzykiwania kuzynów, doustne sterydy są również przystosowane do większych lub krótszych stosunkach anaboliczne i androgenne. Jako dobry przykład, testosteronu jest bardzo anaboliczne androgenne i niezwykle. Poprzez modyfikację struktury cząsteczki testosteronu, takich jak nandrolones nortestosterones są. To zmienia stosunek na korzyść bohaterów anabolicznych z mniejszymi androgenne. To prawda, że ​​wyższa jakość androgenne i możliwe AAS posiada aromatyzacja, większa liczbę złych skutków ubocznych potencjalnych. Tylko czytelnik powinien rozumieć, że nie jest to konieczne ze względu na samą jakość androgenne. To isa dużo tak z powodu aromatyzacji do estrogenów i jego wpływu na pracę HPTA. Z tego powodu, by to wyglądało, że absolutna steryd anaboliczny bez androgenne byłoby bardzo w życie z braku potencjalnych negatywnych skutków ubocznych.

 

Kliknij tu, żeby Sprzedam Sterydy ustne z oficjalnej strony

 

Gdy androgenne właściwości / efekty cofać, więc są cechy anaboliczne efekty zmniejszone /. Gdy Anabolic / androgenny jest nazwany tak wysoko anaboliczne androgenne lub wysoki oznacza to jednak wskaźnik przesunął się na korzyść tych cech ze względu na zmiany strukturalne. To jest prawdziwe zarówno dla AAS ustnej i iniekcji.

Kliknij tu, żeby Sprzedam Sterydy ustne z oficjalnej strony