Geriausi Švirkščiami ir geriamųjų steroidų kultūrizmo Beginner

Canal Health > lt > Steroids > Geriausi Švirkščiami ir geriamųjų steroidų kultūrizmo Beginner

Nauja steroidus? Naujokų vadovas aiškina įvairios naudojamos anabolinių pasaulyje terminai pamatyti, kaip steroidų pradedantiesiems ciklas gali būti pagaminta taip, kad būtų veiksminga, bet saugūs, ir kaip sumažinti galimo šalutinio poveikio rizika. Šis straipsnis yra informacinio tik tikslais.

Spauskite čia norėdami pirkti injekcinius ir žodžiu steroidai iš oficialios svetainės

Steroidų ciklas kiek laiko asmuo naudoja anabolinius androgeninį steroidų (AAS), su kiekvieno ciklo dažniai trunka nuo keturių iki 15 savaičių, priklausomai nuo vartotojų tikslus, patirtį ir anabolinių junginio (-ių) naudojamas. Steroidų junginys paprasčiausiai pateikiama nuoroda į konkretų steroidų Dianabol, Winstrol ar testosterono enanthate, pavyzdžiui. tuo pačiu metu, naudojant daugiau nei vieną steroidų junginys per ciklą yra žinomas kaip krovimas.

vadinamasis ” pradedantysis steroidų ciklo” reikštų vieno ar dviejų steroidinių junginių, dėl ribotos laiką. pradedantiesiems žodis naudojamas apibūdinti žmogų, kuris neturi patirties naudojant steroidus, tačiau suprantame visos dalyvaujančios naudojant šią nelegalių medžiagų rizikos rūšis ir norite pradėti steroidų ciklą (neapima visiems, kurie yra pradedantiesiems svorio mokymo – šie žmonės neturėtų atsižvelgti į šių medžiagų vartojimą, kol jie yra daug daugiau mokymų ir patirties padarė optimaliai išnaudoti jų natūralioje gebėjimą kurti raumenų ir stiprumo).

labai svarbu, kad kiekvienas, kuris nori pradėti ciklas steroidų pirmoji tiria kiek įmanoma daugiau apie steroidus, PCT, rizikos, šalutinis poveikis ir tt, taip, kad jie gali priimti pagrįstą sprendimą, ar naudoti ar ne steroidus.

Injekcinius ir žodžiu steroidų B odybuilding B eginner

Iš injekcinius steroidų vartojimas gali atrodyti pernelyg sudėtinga daugeliui pradedantiesiems vartotojams. Taigi, kai gali pasirinkti ciklą, remiantis vien geriamųjų steroidų jų pirmojo ciklo, kaip Dianabol, Anavar arba Winstrol. Jei nuspręsite vienu žodžiu karjeros kelyje yra šiek tiek ribotas, kad junginiai gali būti atliekami, o jų dozė ir trukmė steroidų ciklą (dėl kelių žodinių egzaminų būti toksiškas kepenims).

Imtis ryžtingų žingsnių ir nori, kad injekcinius junginių naudojimą leidžia platų steroidų naudojimą, pavyzdžiui, testosteronas , Nandrolonas, trenbolono ir Sustanon 250. yra daug išteklių internete, kad gali padėti naudingos savęs injekcijos, įskaitant šiame straipsnyje. kaip švirkšti steroidai taip pat daug lengviau, jei jūs turite draugą, kuris naudoja ir gali padėti savo pirmųjų injekcijų.

 Spauskite čia norėdami pirkti injekcinius ir žodžiu steroidai iš oficialios svetainės

Kieno steroidų junginių naudojimo mano pradedantiesiems ciklo

Kažkas naujo steroidų naudojimo neturi žinių apie tai, kaip jie reaguos į šių medžiagų. Taigi labai svarbu, kad turi būti naudojami gerai išmanyti junginių, pasitaikantys šalutiniai poveikiai, o idealiu atveju naudoti junginius su trumpu aktyvaus gyvenimo kūno. tokių trumpo veikimo steroidų naudojimas užtikrins, kad steroidas yra aišku, kad organizmas greitai nuspręsti baigti ciklą dėl nepageidaujamų šalutinių poveikių.
Žemiau yra trumpas iš androgeninį anabolinių steroidų sauja populiarus šou.

W hich gali būti naudojami steroidai “pradedančiųjų ciklas

Testosterono (enantatas / cipionato / propionato): . Trys žodžiai skliausteliuose nurodo į esterio Kalbant paprastai, esterio naudojamas uždelsti testosterono išsiskyrimą sistemoje ir todėl gali būti naudojama enanthate / cypionate testosterono, jei norite lėčiau versija testosterono (aktyvus gyvenimas iš apie 2 savaites) arba propionato testosterono, jei norite greičiau poveikį veiksmų (Active life ~ 2-3 dienas). verta paminėti greitą veiksmų propionato variacijos linkęs būti labiau skausminga injekcijos, ir todėl nepageidaujama pradedantiesiems, kurie niekada švirkščiamas anksčiau.

Testosteronas yra labai veiksminga sukelti raumenų jėgą ir greitą pelną. Tikimės, kad pastebėti šalutiniai poveikiai, susiję androgeninį kaip galimą agresijos, riebiai odai ir spuogų. Testosteronas turi didelę tendenciją konvertuoti į estrogenų, vadinasi, šalutinis poveikis, pavyzdžiui, skysčių susilaikymas ir (krūties audinio formavimui) Gynecomstia būti laikomi galimais (ir todėl narkotikų, tokių kaip Nolvedex ir Proviron turėtų būti ranka).

Dianabol: Dianabol yra populiarus pradedantiesiems, tai labai veiksmingas plėtra žodžiu steroidų raumenų . masė Jei iš Dianabol ciklas viename straipsnyje vykdymas jūs galvojate, tada pažvelgsime Dianabol FU ciklas -. vadovas Kaip su testosterono, Dianabol gali atlikti abi šalutinį poveikį, susijusius su androgenų ir estrogenų. Norėdami būti toksiškas kepenims (toksiškas kepenims ), kurie gali būti vykdomi tik ribotą laiko tarpą, kadangi labiausiai žodžiu.

 Spauskite čia norėdami pirkti injekcinius ir žodžiu steroidai iš oficialios svetainės


Winstrol: Winstrol yra geriamoji steroidų, kurie dažnai sukelia daug stabilesnė prieaugiu raumenų masę, palyginti su Dianabol skonį. Winstrol neturi konvertuoti į estrogenų ir todėl estrogeninio šalutinį poveikį, turėtų būti nedomina vartotojui. Vartotojai dažnai turi staigesnis išvaizda, Winstrol yra atliekamas, kai, palyginti su kitomis steroidiniai dėl bet vandens susilaikymas narkotiko nėra. Jei jus domina priimant Winstrol ciklą, pažvelgti puikus straipsnis FU išvaizdą: Winstrol ciklas – Vadove.

Nandrolonas (taip pat žinomas kaip “Deca”) nandrolono dekanoatas yra struktūriškai labai panašus į testosterono, tačiau turi androgeninį savybes ir tampa sumažinti estrogenų už labai mažą kainą. Nors estrogeninio side effects yra linkę būti apribota, šalutinis poveikis, susijęs su progesterono yra įdomūs vartotojams, ir šie šalutinis poveikis gali sukelti kai kurie vartotojai painioti, nes jie yra kaip estrogeninio šalutinį poveikį. Labai svarbu, toks šalutinis poveikis yra traktuojami su aromatazės inhibitoriumi, kaip konkurencinio Arimidex sumažinti estrogeno kiekis, kuris neleidžia aktyvacijos progesterono (privalomas progesterono estrogenų aktyvavimo). Būkite atsargūs su tai steroidas, jei jūs konkuruoti sporto narkotikų bandymai, ji gali likti aptinkamas organizme daugelį mėnesių.

Šalutinis poveikis steroidų pirmosios pakopos

Tyrimas kiekvieno junginio būti naudojamas pagal pirmosios pakopos užtikrinti, kad esate susipažinę iš labiausiai paplitusių šalutinio poveikio, susijusio su narkotikų.
Steroidai androgeninį savybes (pavyzdžiui, Dianabol ir testosterono) Gali sukelti agresija, riebiai odai ir spuogų. Šie šalutiniai poveikis yra labiau tikėtina, kad atsiras žmonių, kurie linkę į juos, nors jie dažnai nežino, kiek tikėtina, kad pradėti savo pirmąjį ciklą steroidų. Tačiau, jei jūs turėjote paauglių spuogai daug yra daugiau nei tikėtina, bus linkę į riebiai odai ir spuogų, kai steroidai yra vykdomi su nepaprastu androgeninį savybės, todėl jūs galbūt norėsite išvengti šio steroidų tipo

 Spauskite čia norėdami pirkti injekcinius ir žodžiu steroidai iš oficialios svetainės

Po to, kai pirmosios pakopos (PCT)

Labai svarbu, kad taip Rašyti ciklo terapija, nes jų steroidų ciklą nustojo. Steroidų naudoti gamtos testosterono gamybą Jūsų organizme sumažėja, todėl labai svarbu kuo greičiau po ciklo atkurti natūralią hormonų pusiausvyrą. Prašome perskaityti mūsų straipsnį po ciklo terapija visiškai suprasti PCT sąvoką ir įsitikinkite, kad reikiami vaistai prieš pradedant steroidų ciklą