Kup Najlepsza Testosteron Sterydy sprzedaży online w Nowej Południowej Walii

Canal Health > pl > steroids > Kup Najlepsza Testosteron Sterydy sprzedaży online w Nowej Południowej Walii

Co to jest testosteron?

Testosteron należy do klasy hormonów zwanych androgenów; W rzeczywistości, to podstawowy androgennych. Bardzo silnym hormonem w sobie, testosteron jest głównie odpowiedzialny za rozwój jąder i prostaty, jak również w rozwoju tkanki mięśniowej, kostnej i wytrzymałości. Oprócz tych podstawowych funkcji, testosteron jest w dużych konieczne dla naszego ogólnego stanu zdrowia ogólnego i samopoczucia; niski poziom testosteronu może nie tylko negatywnie wpływa na mięśnie i wytrzymałości kości, ale mogą negatywnie wpływać na stan naszego umysłu.

Kliknij tutaj, aby kupić Testosteronu z oficjalnej strony

Zaś członka klasy androgenowego steroidowych hormonów, testosteron jest anabolicznym. Ponieważ zarówno androgennych i anabolicznych, takich jak testosteron wszystkich hormonów steroidowych jest pochodną cholesterolu i jest w znacznym stopniu regulowana pod względem produkcji hormonów luteinizującego (LH) i hormony folikulotropowy (FSH). Jest regulowana przez LH i FSH, aby te hormony być uwalniane przysadka musi najpierw być stymulowane w celu osiągnięcia tego celu; raz osiągnięte, LH i FSH są zwolnione, jąder stymulacji osiąga się w ten sposób powodując wytwarzanie testosteronu. Jak można łatwo zobaczyć, równie ważne jak jąder są w produkcji testosteronu, przysadka mózgowa jest równie ważne; bez odpowiedniej funkcji przysadki produkcja testosteronu nie może wystąpić.

 

Kliknij tutaj, aby kupić Testosteronu z oficjalnej strony

Narodziny zewnętrznych testosteronu:

Podczas hormonem naturalnie produkować i przez wieki sportowców wszystkich typów eksperymentowali z jąder ekstraktu, ale prawdziwe testosteronu syntetycznego przeznaczone do użytku przez człowieka pierwszy trafiła na scenę w 1935 roku, w dużej mierze dzięki chemików Adolf Butenandt i Leopold Ruzicka, którzy otrzymali Nobla zarówno Nagroda za ich pracę. Z Testosteron obecnie wyizolowany i syntetyzowane Pierwsze udane iniekcje testosteronem były dostępne w postaci testosteronu etylu. Po pierwsze porcje testosteronu udostępnione wkrótce po zostaną wprowadzone liczne inne formy i gotowe do wykorzystania przez ludzi, ale coś jest ważne, trzeba zrozumieć. Wszystkie testosteronu w ogólnym sensie same; Ester jest załączony, że daje mu swoją unikalną funkcję w zakresie zwolnienia czasu i czasu trwania aktywności, ale po wszystkim w dużych egzogennego testosteronu jest po prostu sam testosteron. Wyjaśnimy jak idziemy razem i dostać się do zrozumienia półtrwania.

Kliknij tutaj, aby kupić Testosteronu z oficjalnej strony

Korzyści zewnętrznych testosteronu użytkowania:

Istnieje wiele korzyści z używania testosteronu, a gdy są zwykle takie same dla każdego, kto korzysta z ich można w dużej mierze zależne od dawki w-zakresie ogólnego efektu. Wielu ludzi, którzy używają testosteronu po prostu zrobić w ramach planu hormonalnej terapii zastępczej; Chodzi o to, aby podnieść poziom testosteronu do normy po ich zawiodła. Wiele innych mężczyzn używać testosteronu do zupełnie innego celu; zwiększenie stężenia daleko poza normalny w celu zwiększenia wydajności. Niezależnie od celu można spodziewać się następujące korzyści mniejszym lub większym stopniu:

 • Zwiększone zdolności odzyskiwania: najbardziej trafny przykład kręci się wokół szkolenia / treningu. Akt szkolenia nie jest, kiedy mięśnie są zbudowane, ale raczej rozebrana; jest przez proces odzyskiwania, w których mięśnie tkanka-jest zbudowany. Testosteron zwiększa tempo ożywienia, poprawy efektywności ożywienia kolei prowadzi do bardziej efektywnej i zdolnej ciała.
 • Silniejszy antykataboliczne ochrony: niektóre hormony mają negatywny wpływ na tkanki mięśniowej i tkanki tłuszczowej może wspierać; Najbardziej godne uwagi jest kortyzol hormon. Testosteron może pomóc w blokowaniu i ograniczenie tego negatywnego hormonalną reakcję zapewniając Twój tkanka mięśniowa jest chroniony i nie tłuszcz gromadzi się.
 • Zwiększ Red Blood Cell Count: Testosteron może znacznie zwiększyć swoją wytrzymałość; wyższą wytrzymałość spowoduje zdolność do więcej pracy, tj pociągu. By tego wzrostu czerwonych krwinek, że są zdolne do zwiększania ilości tlenu wprowadzanych do krwi, co zwiększa możliwości robocze i może prowadzić do zwiększenia wydajności mięśni.
 • Zwiększona Protein Efficiency: Przez dodanie testosteronu, że wzrost syntezy białka, co zwiększa poziom i częstotliwość, w której budowę mięśni lub zabezpieczania go ograniczać diety niskokalorycznej. Ponadto, że są w stanie utrzymać wyższy poziom białka w pamięci, częściowo ze względu na zwiększenie produkcji z uwagi na wyższe azotu poziomów testosteronu.
Kliknij tutaj, aby kupić Testosteronu z oficjalnej strony

 

Formy testosteronu:

Istnieje wiele form w-którym można znaleźć testosteronu, jak i metody aplikacji. Najbardziej rozpowszechnioną formą podawania jest sposób wstrzykiwania, ale są żele i plastry przezskórne, które mogą być również stosowane do podawania doustnego, a nawet kapsułki żelowe i tabletki. Natomiast testosteronu jest zdecydowanie najbardziej skuteczne, wszystkie formy mogą być w znacznym stopniu znajduje się w planie hormonalnej ale wzmacniacza wykonania podawanie iniekcji okażą się być bardziej wydajne i korzystne.
 

Skutki uboczne Testosteronu użytkowania:

Stosowanie testosteronu wiąże się z możliwością wystąpienia negatywnych skutków ubocznych jak wszystkie sterydy anaboliczne. Jak to może brzmieć nieprzyjemne i każdy efekt uboczny jest, należy pamiętać, wszystkie leki, niesteroidowe i niesteroidowe podobne niosą ze sobą możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Najczęstszymi ewentualne skutki uboczne obejmują:

 • Zanik jąder
 • Retencja wody
 • Ginekomastia
 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Trądzik
 • Działania niepożądane cholesterolu

Z tych ubocznych efektów jest tylko jeden jest pewne i zanik jąder; tak, jeśli jesteś mężczyzną i korzystania egzogennego testosteronu twoje jądra kurczą; jednakże, gdy zaprzestanie korzystania wrócą do normalnego rozmiaru. Jest bardzo proste wytłumaczenie tego zjawiska; nasz naturalny testosteron produkowany jest w jądrach, raz poza testosteron jest wprowadzany do organizmu nasze jądra nie mają już żadnej potrzeby do produkcji testosteronu, a więc kurczyć. . Po używanie zostaje przerwane, a naturalna produkcja testosteronu zaczyna ponownie nasze jądra powróci do poprzedniego stanu Jeśli chodzi o pozostałą część skutków ubocznych, są w dużej mierze uniknąć lub odwracalny, jeżeli się pojawią; Prosty podział będzie w następujący sposób:

 • Retencja wody: Testosteron użycie może spowodować nam trzymać więcej wody niż my w przeciwnym razie, to dużo jest prawdą, ale w większości przypadków jest to bardzo przesadzone. W większości wszystkich przypadkach i zobaczymy, że to prawda w większości możliwych skutków ubocznych, dieta będzie w dużej mierze ones wpływ na ten wynik. Diety, które są zbyt wysokie w węglowodany będą spowodować wzdęcia lub posiadać więcej wody; dodać w nadmiarze testosteronu i będzie to bardziej widoczne. Podczas gdy niektóre osoby będą znacznie bardziej wrażliwe niż inne zastosowanie dobrego inhibitora aromatazy (SI), w dużej mierze wyeliminować ten problem.
 • Ginekomastia: AKA Gyno lub Suka cyce mogą wystąpić ze względu na efekt Testosteron aromatyzowania. Chociaż jest to efekt uboczny nikt nie chce, jeśli uzupełnić odpowiednie inhibitory aromatazy takie jak anastrozol (Arimidex) lub Femara (letrozol) w dużej mierze będziemy Gyno wyeliminować wystąpienie. Jednak niektóre osoby znajdą oni są bardzo wrażliwe na stosowania testosteronu, a nawet dobrym inhibitorem aromatazy nie będzie ich uratować; podczas gdy mniejszości, osoby te będą musiały mieć ich Gyno usunąć chirurgicznie, jeśli pragną uzupełnić.
Kliknij tutaj, aby kupić Testosteronu z oficjalnej strony
 • Ciśnienie krwi i poziom cholesterolu: Testosteron stosowanie może mieć negatywny wpływ na oba te problemy. Należy pamiętać, jeśli już jesteś podatny na zarówno szanse, że jesteś narażony wzrośnie. Jeśli masz już problemów jesteś wysoce zalecane, aby je pod kontrolą przed rozpoczęciem stosowania; na okres pozostający do Ciebie, że są rzeczy, które możemy zrobić, aby zapobiec ich dzieje. Jak z tak wiele rzeczy dotyczących androgenne stosowanie sterydów anabolicznych, diety i żywieniowych spożycia jest sprawą najwyższej wagi. Uzupełnienie z zdrowe kwasy tłuszczowe Omega w wielu przypadkach może wyeliminować te niepożądane skutki uboczne występujące.
 • Trądzik: To jest straszliwy efekt uboczny z jednego prostego powodu; co jest punktem regulowaniu ciała, jeśli jego pokryte pryszcze? Podczas gdy większość wszystkie formy anabolicznych androgennych przedstawić to ryzyko, by w dużych jest bardzo przesadzone. W większości przypadków, nie wszyscy, ale większość, trądzik jest spowodowany użyciem narzędzi nie powinno być za pomocą w pierwszej kolejności; mówili o mnogości narzędzi podziemnym, które jest niczym innym jak śmieci. Użyj klasy testosteronu i ludzkiej większość z was nigdy nie będzie widać ten problem występuje.
Kliknij tutaj, aby kupić Testosteronu z oficjalnej strony

Testosteron Dawki & Cycles:

Dla osoby, która przechodzi hormonalną terapię zastępczą lekarz określić odpowiednią dawkę, ale dla sportowca szuka doładowania dawka ta zawsze będzie dużo wyższa. Nie ma wątpliwości, zaledwie 250 mg na tydzień testosteronu może zapewnić wspaniałą przewagę ale w większości środowisk 500 mg na tydzień jest uważana za złoty standard dla uzyskania optymalnych rezultatów. Tak, dawki mogą wahać się znacznie wyższa niż 500 mg na tydzień; nie jest niczym niezwykłym dla wielu sportowców w użyciu aż 1000 mg na tydzień i chociaż rzadziej, ale na pewno nie rzadko nawet tak wysokie, jak 1,500mg tygodniowo.

Jeśli chodzi o cykle, w tym przypadku były odnoszące się do czasu trwania użytkowania, wspólny minimalny czas wynosi 8 tygodni z 12 tygodni jest znacznie bardziej optymalne dla jakości wyników. Podczas gdy większość weteranów będą korzystać na minimum 16 tygodni, choć nie tak często wielu będzie używać o wiele dłuższy czas; znowu, znacznie zwiększając ryzyko nagrodzić stosunek. Dla większości sportowców, niezależnie od ich poziomu doświadczenia z użyciem testosteronu, cykle 12 tygodni do 16 tygodni w długości będzie ich najlepszy zakład i najlepiej nadaje się do długotrwałego ich ogólnego stanu zdrowia.