Najlepšie Injekčné a ústnej steroidy pre kulturistiku začiatočníkov

Canal Health > sk > Steroids > Najlepšie Injekčné a ústnej steroidy pre kulturistiku začiatočníkov

Novinkou pre steroidy? Náš sprievodca začiatočníka vysvetľuje rôzne výrazy používané vo svete anabolických vidieť, ako cyklus steroidy začiatočníci môžu byť konštruované tak, aby bola účinná, ale zároveň bezpečné, a ako znížiť riziko možných vedľajších účinkov. Tento článok je len pre informačné iba účely.

Kliknite tu kúpiť Injekčné a ústnej steroidy z oficiálnych webových stránok

Steroidov cyklu je doba, človek používa anabolické androgénne steroidy (AAS), pričom každý cyklus frekvencia trvajúci štyri až 15 týždňov, v závislosti na užívateľských cieľov, skúsenosti a anabolické látky (látok) použitých. Steroidov Zlúčenina proste sa odkazuje na konkrétne steroid v Dianabol, Winstrol alebo testosterónu enanthate, napr. súčasne s použitím viac ako jedného steroidné zlúčeniny v priebehu cyklu je známy ako stohovanie.

a tak zvaný ” začiatočník steroidné cyklus” bude zahŕňať použitie jednej alebo dvoch steroidných zlúčenín, pre obmedzený doba. Začiatočník slovo je používané popisovať niekoho, kto má žiadne predchádzajúce skúsenosti s používaním steroidy, však pochopiť všetky riziká spojené s používaním tohto typu nedovolených látok a chcú začať steroidné cyklus (nezahŕňa každého, kto je začiatočník silový tréning – títo ľudia by nemali uvažovať o použití týchto látok, kým sú oveľa školenia a skúsenosti robili optimálne využitie ich prirodzené schopnosti budovať svalové tkanivo a silu).

je nesmierne dôležité, aby každý, kto chce začať cyklus steroidov prvý vyšetruje najviac o steroidy, PCT, riziká, vedľajšie účinky a tak ďalej, aby si mohli urobiť kvalifikované rozhodnutie o tom, či použiť alebo nie steroidy.

Injekčné a ústnej steroidy pre B odybuilding B eginner

Použitie injekčných steroidov sa môže zdať príliš zložité a pre mnohých začínajúcich užívateľov. Takže niektorí môžu rozhodnúť pre cyklus založený čisto ústnej steroidy pre ich prvom cykle ako Dianabol, Anavar alebo Winstrol. Ak sa rozhodnete jediné orálny kariérneho sú trochu obmedzené v tom, že zlúčeniny môžu byť vykonávané, a ich dávkovanie a doba trvania steroidné cyklus (v dôsledku niekoľkých ústnej skúšky byť toxické pre pečeň).

ponoriť a ktorý si želá používanie injekčných látok umožňuje použitie širokého rozsahu steroidy, ako je testosterón , nandrolon, trenbolon a Sustanon 250. Existuje veľa zdrojov online, ktoré môžu pomôcť s užitočnými vlastnou injekciou, vrátane tohto článku :. Spôsob injekčnej steroidy To je tiež oveľa jednoduchšie, ak máte priateľa, ktorý používa a môže pomôcť pri prvých injekcií.

 Kliknite tu kúpiť Injekčné a ústnej steroidy z oficiálnych webových stránok

Čí steroidné zlúčeniny pre použitie pre moju začiatočník cyklus

Niekto nové v užívaní steroidov nemajú vedomosti o tom, ako budú reagovať na tieto látky. Takže je to veľmi dôležité mať dobrú znalosť zlúčenín, ktoré majú byť použité, časté nežiaduce účinky, a v ideálnom prípade použiť zlúčeniny s krátkym aktívneho života v telom. použitie takýchto krátkodobo pôsobiacich steroidov zabezpečí, že steroid je jasné, že telo sa rýchlo rozhodnúť o ukončení cyklu kvôli nežiaducim vedľajším účinkom.
Nižšie je uvedený stručný súhrn z mála androgénne anabolické steroidy populárne prehliadky.

W hich môžu byť použité pre steroidy začatie cyklu

Testosterón (enanthate / cypionate / propionát) . Tieto tri slová v zátvorkách sa vzťahujú na ester Jednoducho povedané, ester sa používa k oneskoreniu uvoľňovania testosterónu v systéme, a preto môžu byť použité Enanthate / cypionate testosterónu Ak chcete pomalší verzia testosterónu (aktívny život asi 2 týždne), alebo propionát testosterónu, ak chcete rýchlejší nástup účinku pôsobenia (aktívny život ~ 2-3 dni). stojí za zmienku, rýchlu akciu propionát variáciu má tendenciu byť viac bolestivé injekcie, a teda nežiaduce pre začiatočníkov, ktorí nikdy injekčne predtým.

Testosterón je vysoko účinná spôsobiť svalovú silu a rýchle zisky. Dúfajme, že zaznamenáte vedľajšie účinky spojené androgénnej ako možnú agresiou, mastnú pleť a akné. Testosterón má vysokú tendenciu previesť na estrogén, v dôsledku toho, vedľajšie účinky, ako je zadržiavanie tekutín, a (k tvorbe prsného tkaniva) Gynecomstia byť považované za možné (a preto lieky, ako Nolvedex a Proviron by mal byť ručne).

Dianabol: Dianabol je obľúbený u začiatočníkov, je veľmi účinný vývoj ústnej steroidné svalu , hmotnosť Ak vykonanie Dianabol cyklus jediného článku ste premýšľal, potom sa pozrite Dianabol FU cyklus. – Sprievodca Rovnako ako u testosterónu, Dianabol môže vykonávať obe vedľajšie účinky spojené s androgénov a estrogénu. Ak chcete byť hepatotoxický (toxický pre pečeň ), ktoré môžu byť vykonané len po obmedzenú dobu, pretože väčšina ústnej.

 Kliknite tu kúpiť Injekčné a ústnej steroidy z oficiálnych webových stránok


Winstrol: Winstrol je orálny steroid, ktorý má často za následok oveľa stabilnejší zisky vo svalovej hmoty v porovnaní s chuťou Dianabol. Winstrol neprevedie na estrogén a preto estrogénové vedľajšie účinky by mali byť pre užívateľov žiadny význam. Užívatelia majú často ostrejší vzhľad Winstrol sa vykonáva v porovnaní s ostatné steroidné vzhľadom k absencii akejkoľvek zadržiavaniu vody lieku. ak máte záujem, aby sa stal Winstrol cyklu, pozrite sa na skvelý článok Fu: Winstrol cyklus – Guide.

Nandrolon (tiež známy ako “deka”), nandrolon-dekanoát je štruktúrne veľmi podobný testosterónu, však, majú androgénny vlastnosti a dôjde k zníženiu estrogénu pri veľmi nízkej rýchlosti. aj keď estrogénové vedľajšie účinky majú tendenciu byť obmedzená, nežiaduce účinky spojené s progesterónom sú v záujme používateľov a tieto vedľajšie účinky spôsobiť, že niektorí užívatelia zamieňať, pretože sú ako estrogénové vedľajšie účinky. je nevyhnutné, tieto vedľajšie účinky sú liečení inhibítorom aromatázy ako konkurenčné Arimidex pre minimalizáciu hladiny estrogénu, ktorý zabraňuje aktivácii progesterónu (progesterón estrogén pre aktiváciu). Dávajte pozor tento steroid, ak sa zúčastňuje testovanie športového drogy, môže zostať zistiteľná v tele po mnoho mesiacov.

Vedľajšie účinky steroidov prvého cyklu

Vyšetrovanie každej zlúčeniny, ktoré majú byť použité k svojmu prvému cyklu, aby zabezpečili, že ste si vedomí z najčastejších vedľajších účinkov spojených s drogou.
Steroidy majú androgénny vlastnosti (ako Dianabol a testosterónu) Môže spôsobiť agresie, mastnú pleť a akné. Tieto nežiaduce účinky sú pravdepodobnejší u ľudí, ktorí sú náchylní k nim, aj keď často nevedia, aká je pravdepodobnosť, sa pustiť do svojho prvého cyklu steroidov. Avšak, ak ste mali veľa dospievajúci akné je viac než pravdepodobné, že bude náchylný k mastnú pleť a akné, ak sú steroidy vykonané s pozoruhodnými androgénne vlastnosti, takže možno budete chcieť, aby sa zabránilo tento typ steroidov

 Kliknite tu kúpiť Injekčné a ústnej steroidy z oficiálnych webových stránok

Po prvom cykle (PCT)

Je absolútne nevyhnutné, aby takto terapiu post cyklu, pretože ich steroid cyklus trvá. Užívanie steroidov Ťažba zemného testosterónu v tele sa zníži, takže je dôležité, aby čo najskôr potom, ako cyklu obnoviť prirodzené hormonálnu rovnováhu. Prečítajte si náš článok post cyklu terapia plne pochopiť koncept PCT a uistiť sa, že správne lieky pred začatím steroidné cyklus