Najlepsze iniekcyjne i doustne sterydy dla początkującego Kulturystyki

Canal Health > pl > steroids > Najlepsze iniekcyjne i doustne sterydy dla początkującego Kulturystyki

Nowość dla sterydów? Nasz przewodnik dla początkujących tłumaczy różne terminy stosowane w świecie anaboliczne zobaczyć jak cykl sterydów początkujących mogą być skonstruowane tak, aby były skuteczne, ale bezpieczne i jak zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Ten artykuł jest dla informacyjnych cele tylko.

Kliknij tutaj, aby kupić iniekcyjnych i doustnych sterydów z oficjalnej strony

Cykl sterydowy jest długość czasu dana osoba używa sterydów anabolicznych androgennych (AAS), z których każda częstotliwości cykl trwa od czterech do 15 tygodni, w zależności od celów użytkownika, doświadczenia i związku anaboliczne (-ych). Steroidów związek prostu odnosi się do konkretnego steroidowych Dianabolu, Winstrolem lub testosteronu enantan, np. stosując jednocześnie więcej niż jeden związek steroidowy podczas cyklu jest znany jako stosu.

tak zwane ” początkujący steroidu cykl” wiązałoby się z jednego lub dwóch związków steroidowych, na ograniczony okres czasu. Początkujący słowo to jest używane, aby opisać kogoś, kto nie ma doświadczenia stosowania sterydów, jednak zrozumieć wszystkie zagrożenia związane z wykorzystaniem tego typu nielegalnych substancji i chcemy rozpocząć cykl sterydowy (nie obejmuje każdego, kto jest początkujący do treningu siłowego – osoby te nie powinny rozważyć stosowanie tych substancji, dopóki są one o wiele bardziej szkolenie i doświadczenie sprawiły optymalne wykorzystanie ich naturalnej zdolności do budowania tkanki mięśniowej i siły).

jest to niezwykle ważne, aby każdy, kto chce rozpocząć pierwszy cykl sterydy bada jak najwięcej o sterydy, PCT, ryzyka skutków ubocznych i tak dalej, tak aby mogli oni podjąć świadomą decyzję o tym, czy nie używać sterydów.

Iniekcyjne i doustne sterydy dla B odybuilding B eginner

Zastosowanie iniekcji sterydów może wydawać się zbyt skomplikowane dla wielu początkujących użytkowników. Tak, niektóre mogą zdecydować się na cyklu opartego sterydów wyłącznie ustne na pierwszy cykl jak Dianabol, Anavar lub Winstrol. Jeśli zdecydujesz się na pojedynczej ścieżce kariery ustne są nieco ograniczone w tym związki mogą być wykonane, oraz ich dawka i czas sterydów cyklu (z kilku doustnych egzaminu być toksyczne dla wątroby).

skorzystać i chcąc zastosowanie związków do wstrzyknięć pozwala na stosowanie szerokiej gamy steroidów, takich jak testosteron , nandrolon, trenbolonu i Sustanon 250. Istnieje wiele zasobów online, które mogą pomóc w użytecznej samodzielnego wstrzyknięcia, w tym artykule. jak wstrzykiwać steroidów jest również o wiele łatwiejsze, jeśli masz znajomego, który używa i może pomóc w pierwszych zastrzyków.

 Kliknij tutaj, aby kupić iniekcyjnych i doustnych sterydów z oficjalnej strony

Czyje steryd związki do użytku w moim cyklu początkujących

Ktoś nowy w stosowaniu sterydów nie mają wiedzy o tym, jak będą reagować na te substancje. Więc to jest bardzo ważne, aby mieć dobre zrozumienie związków mają być stosowane, częste działania niepożądane, a najlepiej stosować związki z krótkim aktywnego życia w ciało. zastosowanie takich sterydów krótko działających zapewni, że steryd jest jasne, że organizm szybko podjąć decyzję, aby zakończyć cykl z powodu niepożądanych skutków ubocznych.
Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie garści androgenne sterydy anaboliczne popularnego show.

W hich mogą być wykorzystywane do Sterydy Począwszy Cycle

Testosteron (enanthate / cypionate / propionian) . Te trzy słowa w nawiasach odnoszą się do estru W prostych słowach, ester jest stosowany w celu opóźnienia uwalniania testosteronu w systemie i dlatego może być stosowany enanthate / cypionate testosteronu jeśli chcesz wolniej wersja testosteronu (aktywne życie około 2 tygodni) lub propionian testosteronu, jeśli chcą szybszego efektu działania (Active life ~ 2-3 dni). warto zwrócić uwagę na dużą zmienność działania propionate wydaje się być bardziej bolesne wstrzyknięcia, a zatem pożądane dla początkujących nie który wstrzykuje wcześniej.

Testosteron jest bardzo skuteczne, aby spowodować siły mięśni i szybkie korzyści. Hopefully zauważyć działań ubocznych związanych androgenne możliwie agresji, skóry tłustej i trądziku. Testosteron ma wysoką tendencję do konwersji do estrogenów konsekwencji Efekty uboczne, takie jak retencja płynów, oraz (tworzenia tkanki piersi) Gynecomstia być traktowane jako możliwe (a więc leki, takie jak Nolvedex i Proviron należy ręcznie).

Dianabolu: DIANABOL jest popularna początkujących, jest bardzo skuteczny rozwój doustnego mięśnia steroidów . masa Jeżeli wykonanie cyklu Dianabol jednym artykule myślisz, a następnie spójrz Dianabol FU Cycle -. przewodnik Podobnie jak testosteron, Dianabol może wykonywać zarówno skutki uboczne związane z androgenów i estrogenów. aby być hepatotoksyczne (toksyczny dla wątroby ), które mogą być wykonywane tylko przez ograniczony okres czasu, jako że większość ustnej.

 Kliknij tutaj, aby kupić iniekcyjnych i doustnych sterydów z oficjalnej strony


Winstrol: Winstrol jest doustnym sterydem, który często prowadzi do znacznie bardziej stabilny wzrost masy mięśniowej w porównaniu do smaku Dianabol. Winstrol nie konwertuje do estrogenów i dlatego estrogenowe skutki uboczne powinny mieć żadnego znaczenia dla użytkownika. Użytkownicy często mają ostrzejszy wygląd Winstrol jest wykonywana w porównaniu z innymi steroidowych z powodu braku jakiejkolwiek retencji wody leku. Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem cykl Winstrol, spojrzeć na ciekawy artykuł FU: Winstrol Cycle – przewodnik.

Nandrolon (znany również jako “deka”) nANDROLONE jest strukturalnie bardzo podobny do testosteronu, jednak wykazują właściwości androgeniczne, jak i zostaje zmniejszona estrogenów z bardzo małą szybkością. Chociaż estrogenowych skutków ubocznych często ograniczone efekty uboczne związane z progesteronem są interesujące dla użytkowników i są Efekty uboczne powodują, że niektórzy użytkownicy zmieszany ponieważ są jak estrogenowych skutków ubocznych. jest to istotne efekty uboczne są traktowane z inhibitorem aromatazy jako konkurencyjny Arimidex zminimalizowania poziomów estrogenu, który zapobiega aktywacji progesteronu (progesteron estrogenów wymaga aktywacji). Należy uważać, z Ten steryd jeśli konkurować w testach sportowych leku może pozostać wykrywalne w ciele przez wiele miesięcy.

Skutki uboczne sterydów pierwszego cyklu

Badanie każdego związku do wykorzystania w pierwszym cyklu, aby upewnić się, że jesteś świadomy najczęstszych działań niepożądanych związanych z lekiem.
Sterydy mają właściwości androgenne (takich jak Dianabol i testosteronu) może spowodować jego agresja, skóry tłustej i trądzikowej. These stronę Efekty są bardziej skłonni do stawienia się u ludzi, którzy mają skłonność do nich, choć często nie wiedzą, jak bardzo prawdopodobne jest, aby wybrać się na swoim pierwszym cyklu sterydów. jednak, jeśli miał dużo nastolatków trądzik jest bardziej niż prawdopodobne, będzie skłonność do skóry tłustej i trądzikowej, gdy sterydy są wykonywane z niezwykłych właściwości androgenne, więc może chcesz uniknąć tego typu sterydów

 Kliknij tutaj, aby kupić iniekcyjnych i doustnych sterydów z oficjalnej strony

Po pierwszym cyklu (PCT)

Jest absolutnie konieczne, że następuje terapia po cyklu, ponieważ ich cykl sterydowy ustały. Stosowanie sterydów naturalną produkcję testosteronu w organizmie zmniejsza się, więc ważne jest, aby przywrócić naturalną równowagę hormonalną, tak szybko jak to możliwe po cyklu. Proszę przeczytać nasz cykl artykule pocztowy terapia w pełni zrozumieć pojęcie PCT i upewnić się, że odpowiednie leki przed rozpoczęciem cyklu sterydowego