Nejlepší Injekční a ústní steroidy pro kulturistiku začátečníky

Canal Health > cs > Steroids > Nejlepší Injekční a ústní steroidy pro kulturistiku začátečníky

Novinkou pro steroidy? Náš průvodce začátečníka vysvětluje různé výrazy používané ve světě anabolických vidět, jak cyklus steroidy začátečníci mohou být konstruovány tak, aby byla účinná, ale zároveň bezpečné, a jak snížit riziko možných nežádoucích účinků. Tento článek je pouze pro informační pouze účely.

Klepnutím sem si koupit Injekční a ústní steroidy z oficiálních webových stránek

Steroidů cyklu je doba, člověk používá anabolické androgenní steroidy (AAS), přičemž každý cyklus frekvence trvající čtyři až 15 týdnů, v závislosti na uživatelských cílů, zkušenosti a anabolické látky (látek) použitých. Steroidů Sloučenina prostě se odkazuje na konkrétní steroid v Dianabol, Winstrol nebo testosteronu enanthate, např. současně s použitím více než jednoho steroidní sloučeniny v průběhu cyklu je známý jako stohování.

a tak zvaný ” začátečník steroidní cyklus” bude zahrnovat použití jedné nebo dvou steroidních sloučenin, pro omezený doba. Začátečník slovo je používáno popisovat někoho, kdo má žádné předchozí zkušenosti s používáním steroidy, nicméně pochopit všechna rizika spojená s používáním tohoto typu nedovolených látek a chtějí začít steroidní cyklus (nezahrnuje každého, kdo je začátečník silový trénink – tito lidé by neměli uvažovat o použití těchto látek, dokud jsou mnohem školení a zkušenosti dělali optimální využití jejich přirozené schopnosti budovat svalovou tkáň a sílu).

je nesmírně důležité, aby každý, kdo chce začít cyklus steroidů první vyšetřuje nejvíce o steroidy, PCT, rizika, vedlejší účinky a tak dále, aby si mohli učinit informované rozhodnutí o tom, zda použít či nikoliv steroidy.

Injekční a ústní steroidy pro B odybuilding B eginner

Použití injekčních steroidů se může zdát příliš složité a pro mnohé začínající uživatele. Takže někteří mohou rozhodnout pro cyklus založený čistě ústní steroidy pro jejich prvním cyklu jako Dianabol, Anavar nebo Winstrol. Pokud se rozhodnete jediné orální profesního postupu jsou poněkud omezené v tom, že sloučeniny mohou být prováděny, a jejich dávkování a doba trvání steroidní cyklus (v důsledku několika ústní zkoušky být toxické pro játra).

ponořit a který si přeje používání injekčních látek umožňuje použití širokého rozsahu steroidy, jako je testosteron , nandrolon, trenbolon a Sustanon 250. Existuje mnoho zdrojů online, které mohou pomoci s užitečnými vlastní injekcí, včetně tohoto článku:. Způsob injekční steroidy To je také mnohem snazší, pokud máte přítele, který používá a může pomoci při prvních injekcí.

 Klepnutím sem si koupit Injekční a ústní steroidy z oficiálních webových stránek

Čí steroidní sloučeniny pro použití pro mou začátečník cyklus

Někdo nového v užívání steroidů nemají znalosti o tom, jak budou reagovat na tyto látky. Takže je to velmi důležité mít dobrou znalost sloučenin, které mají být použity, časté nežádoucí účinky, a v ideálním případě použít sloučeniny s krátkým aktivního života v tělem. použití takových krátkodobě působících steroidů zajistí, že steroid je jasné, že tělo se rychle rozhodnout o ukončení cyklu kvůli nežádoucím vedlejším účinkům.
Níže je uveden stručný souhrn z mála androgenní anabolické steroidy populární přehlídky.

W hich mohou být použity pro steroidy zahájení cyklu

Testosteron (enanthate / cypionate / propionát) . Tyto tři slova v závorkách se vztahují na ester Jednoduše řečeno, ester se používá ke zpoždění uvolňování testosteronu v systému, a proto mohou být použity Enanthate / cypionate testosteronu Chcete-li pomalejší verze testosteronu (aktivní život asi 2 týdny), nebo propionát testosteronu, pokud chcete rychlejší nástup účinku působení (aktivní život ~ 2-3 dny). stojí za zmínku, rychlou akci propionát variaci má tendenci být více bolestivé injekce, a tudíž nežádoucí pro začátečníky, kteří nikdy injekčně předtím.

Testosteron je vysoce účinná způsobit svalovou sílu a rychlé zisky. Doufejme, že zaznamenáte vedlejší účinky spojené androgenní jako možnou agresí, mastnou pleť a akné. Testosteron má vysokou tendenci převést na estrogen, v důsledku toho, vedlejší účinky, jako je zadržování tekutin, a (k tvorbě prsní tkáně) Gynecomstia být považovány za možné (a proto léky, jako Nolvedex a Proviron by měl být ručně).

Dianabol: Dianabol je oblíbený u začátečníků, je velmi účinný vývoj ústní steroidní svalu , hmotnost Pokud vykonání Dianabol cyklus jediného článku jste přemýšlel, pak se podívejte Dianabol FU cyklus. – Průvodce Stejně jako u testosteronu, Dianabol může vykonávat obě vedlejší účinky spojené s androgenů a estrogenu. Chcete-li být hepatotoxický (toxický pro játra ), které mohou být provedeny pouze po omezenou dobu, protože většina ústní.

 Klepnutím sem si koupit Injekční a ústní steroidy z oficiálních webových stránek


Winstrol: Winstrol je ústní steroid, který má často za následek mnohem stabilnější zisky ve svalové hmoty ve srovnání s chutí Dianabol. Winstrol nepřevede na estrogen a proto estrogenní vedlejší účinky by měly být pro uživatele žádný význam. Uživatelé mají často ostřejší vzhled Winstrol se provádí ve srovnání s ostatní steroidní vzhledem k absenci jakékoliv zadržování vody léku. máte-li zájem, aby se stal Winstrol cyklu, podívejte se na skvělý článek Fu: Winstrol cyklus – Guide.

Nandrolon (také známý jako “deka”), nandrolon-dekanoát je strukturně velmi podobný testosteronu, nicméně, mají androgenní vlastnosti a dojde ke snížení estrogenu při velmi nízké rychlosti. i když estrogenní vedlejší účinky mají tendenci být omezena, nežádoucí účinky spojené s progesteronem jsou v zájmu uživatelů a tyto vedlejší účinky způsobit, že někteří uživatelé zaměňovat, protože jsou jako estrogenní vedlejší účinky. je nezbytné, tyto vedlejší účinky jsou léčeni inhibitorem aromatázy jako konkurenční Arimidex pro minimalizaci hladiny estrogenu, který zabraňuje aktivaci progesteronu (progesteron estrogen pro aktivaci). Dávejte pozor tento steroid, pokud se účastní testování sportovního drogy, může zůstat zjistitelná v těle po mnoho měsíců.

Vedlejší účinky steroidů prvního cyklu

Vyšetřování každé sloučeniny, které mají být použity ke svému prvnímu cyklu, aby zajistily, že jste si vědomi z nejčastějších vedlejších účinků spojených s drogou.
Steroidy mají androgenní vlastnosti (jako Dianabol a testosteronu) Může způsobit agrese, mastnou pleť a akné. Tyto nežádoucí účinky jsou větší pravděpodobností objeví u lidí, kteří jsou náchylní k nim, i když často nevědí, jaká je pravděpodobnost, se pustit do svého prvního cyklu steroidů. Nicméně, pokud jste měli hodně dospívající akné je více než pravděpodobné, že bude náchylný k mastnou pleť a akné, pokud jsou steroidy provedeny s pozoruhodnými androgenní vlastnosti, takže možná budete chtít, aby se zabránilo tento typ steroidů

 Klepnutím sem si koupit Injekční a ústní steroidy z oficiálních webových stránek

Po prvním cyklu (PCT)

Je naprosto nezbytné, aby takto terapii post cyklu, protože jejich steroid cyklus trvá. Užívání steroidů Těžba zemního testosteronu v těle se sníží, takže je důležité, aby co nejdříve poté, co cyklu obnovit přirozené hormonální rovnováhu. Přečtěte si náš článek post cyklu terapie plně pochopit koncept PCT a ujistit se, že správné léky před zahájením steroidní cyklus