Parim Süstitavad ja suukaudsete steroidide kulturismis algajatele

Canal Health > et > Steroids > Parim Süstitavad ja suukaudsete steroidide kulturismis algajatele

Uus steroidide? Meie algaja juhend selgitab erinevate kasutatavate mõistete maailmas anaboolsed näha, kuidas tsükkel steroidid algajatele võib ehitada oleks tõhus, kuid ohutu ning kuidas vähendada võimalikke kõrvalmõjusid. See artikkel on informatiivne eesmärkidel.

Vajuta siia, et osta Süstitavad ja suukaudsete steroidide alates ametlik kodulehekülg

Steroid tsükkel on aeg inimene kasutab anaboolne androgeense steroidid (AAS), kus iga tsükkel sagedustel kestab neli kuni 15 nädalat, sõltuvalt kasutaja eesmärke, kogemuste ja anaboolne ühendi (id). Steroid ühend lihtsalt viitab konkreetsele steroidi Dianabol, Winstrol või testosteroonenantaat, näiteks. samaaegselt rohkem kui ühte steroidühend tsükli jooksul tuntakse virnastamine.

niinimetatud ” algaja steroid tsükkel” võiksid hõlmata ühe või kahe steroidühenditest piiratud aja jooksul. algaja sõna kasutatakse, et kirjeldada kedagi, kes ei ole varem kogemust kasutades steroide, aga mõista kõiki kaasnevaid riske kasutades seda tüüpi keelatud ainete ja kes soovivad alustada steroid tsükkel (ei sisalda igaüks, kes on algaja jõutreeninguga – need inimesed ei peaks arvestama nende ainete kasutamine, kuni nad on palju koolitust ja kogemusi teinud optimaalne kasutamine oma loomulikku võimet ehitada lihasmassi ja jõudu).

on väga oluline, et igaüks, kes soovib alustada tsükkel steroidid esimese uurib palju kui võimalik steroidid, PCT, riskid, kõrvaltoimeid ja nii edasi, et nad saaksid teha teadlikke otsuseid selle kohta, kas kasutada steroide.

Süstitavad ja suulise steroidid B odybuilding B eginner

Kasutamine süstitavate steroidide kasutamine võib tunduda liiga keeruline paljud algajad kasutajad. Niisiis, mõned võivad valida tsükli põhineb puhtalt suulise steroidid oma esimese tsükli Dianabol, Anavar või Winstrol. Kui valid ühe suulise karjäärikavas on mõnevõrra piiratud, et ühendite saab teostada, ja nende ravimite annused ja kestuse steroid tsükkel (tingitud mitmest suukaudse eksamid olla mürgised maksas).

sammu astuma ning soovivad kasutada süstitavate ühendeid võimaldab kasutada mitmesuguseid steroidid nagu testosterooni , Nandroloon, trenboloon ja Sustanon 250. Seal on palju ressursse Internetis, mis aitab kasulikku ise süsti, sealhulgas seda artiklit: kuidas süstida steroide. samuti on palju lihtsam, kui sul on sõber, kes kasutab ja võib aidata oma esimest süsti.

 Vajuta siia, et osta Süstitavad ja suukaudsete steroidide alates ametlik kodulehekülg

Kelle steroidide kasutamine minu algaja tsükli

Keegi uut steroidide kasutamine ei tea, kuidas nad reageerivad need ained. Seega on väga oluline, et oleks hea ülevaade ühendid, mida kasutatakse, sagedased kõrvaltoimed, ja ideaalis kasutada ühendid lühikese aktiivset elu keha. selliste lühitoimelistena steroidid tagab steroid on selge, et keha kiiresti otsustada, et lõpetada tsükkel tõttu soovimatuid kõrvaltoimeid.
Allpool on lühikokkuvõte käputäis anaboolsete steroidide populaarne show.

W is saab kasutada Steroidid Alustades Cycle

Testosteroon (enanthate / cypionate / propionaat): Kolm sulgudes olevad sõnad viitavad ester. Lihtsamalt öeldes, ester kasutatakse viivitada testosterooni süsteemi ja seetõttu saab kasutada enanthate / cypionate testosterooni kui soovite aeglasem versioon testosterooni (aktiivne elu umbes 2 nädalat) või propionaatsool testosterooni kui te soovite kiirem toime tegevus (aktiivne elu ~ 2-3 päeva). väärib märkimist, kiire tegutsemine propionaat variatsioon kipub olema rohkem valus süst, ja seetõttu ebasoovitav algajatele, kes kunagi süstida enne.

Testosteroon on väga tõhus põhjustada lihaste jõudu ja kiiret kasumit. Loodetavasti märkate kõrvaltoimeid, mis on seotud androgeense võimalikult agressiivsus, rasune nahk ja akne. Testosteroon on suur kalduvus teisendada östrogeeni, seega kõrvaltoimeid nagu vedelikupeetust, (rinnanäärme kude teke) Gynecomstia pidada võimalik (ja seega ravimid, nagu Nolvedex ja proviron peaks olema käsi).

Dianabol: Dianabol on populaarne algajatele, see on väga tõhus areng suulise steroid lihaste mass. Kui täitmise Dianabol tsükkel ühes artiklis te olete mõelnud, siis vaadake Dianabol FU Cycle – juhend. Nagu testosterooni, Dianabol on võimalik teha nii kõrvaltoimeid, mis on seotud androgeenide ja östrogeenide. et olla hepatotoksilist (mürgine maksale ), mis võidakse täita vaid piiratud aja jooksul, kuna enamik suukaudne.

 Vajuta siia, et osta Süstitavad ja suukaudsete steroidide alates ametlik kodulehekülg


Winstrol: Winstrol on suukaudne steroid, mis sageli toob kaasa palju stabiilsem kasvuni lihasmassi võrreldes maitse Dianabol. Winstrol ei teisendada östrogeeni ja seetõttu östrogeeni kõrvaltoimete peaks olema huvi mitte kasutaja. Kasutajad on sageli teravam välimus Winstrol tehakse võrreldes teiste mittesteroidsed tõttu puudumisel veepeetus ravimit. Kui olete huvitatud tegemisel Winstrol tsükkel, kui heita pilk suur artikkel FU: Winstrol Cycle – juhend.

Nandroloon (tuntud ka kui “deka”) nandrolone dekanoaatse on struktuurilt väga sarnane testosterooni omavad aga androgeense omadused ja muutub östrogeeni vähenenud väga madal. Kuigi östrogeenset kõrvaltoimeid kipuvad olema piiratud, kõrvaltoimed, mida seostatakse progesterooni pakuvad huvi kasutajatele ja need kõrvaltoimeid põhjustada mõned kasutajad segi sest nad on nagu östrogeenset kõrvaltoimeid. on oluline selliste kõrvalnähtude ravitakse aromataasi inhibiitor konkureerivaks Arimidex minimeerida östrogeeni taset, mis takistab aktiveerimist progesterooni (progesterooni östrogeeni vajalik aktiveerimine). Olge see steroid kui te konkureerida spordi narkokontrolli, see võib jääda tuvastatav kehas mitu kuud.

Kõrvaltoimed steroidid esimese tsükli

Uurimine iga ühendi, mida kasutatakse oma esimese tsükli tagada, et olete teadlik, kõige sagedasemad kõrvaltoimed on seotud ravimiga.
Steroidid on androgeense omadused (nagu Dianabol ja testosterooni) võib põhjustada agressiivsust, rasune nahk ja akne. Need kõrvaltoimed mõju on suurema tõenäosusega ilmuvad inimesed, kes on altid neid, kuigi nad ei tea tihti, kui tõenäoline on, et alustada oma esimese tsükli steroidid. kui teil oli palju teismeliste akne on enam kui tõenäoline, saab olema kalduvus rasusele nahale ja akne kui steroidid teostatakse tähelepanuväärne androgeense omadused nii võite vältida seda tüüpi steroidid

 Vajuta siia, et osta Süstitavad ja suukaudsete steroidide alates ametlik kodulehekülg

Pärast esimese tsükli (PCT)

On väga oluline, et järgmine post tsükli ravi, sest nende steroid tsükkel lõppes. Steroidide kasutamist looduslik testosterooni tootmist kehas on vähenenud, seega on väga oluline, et taastada loomulik hormonaalne tasakaal nii kiiresti kui võimalik pärast tsükli. Palun lugege meie artikli pärast tsükli ravi täielikult mõista kontseptsiooni PCT ja veenduda, et õigus ravimeid enne steroid tsükkel