Vücut Başlangıç ​​için en iyi Enjekte ve Oral steroidler

Canal Health > tr > Steroids > Vücut Başlangıç ​​için en iyi Enjekte ve Oral steroidler

Steroidler için yeni? Bizim başlangıç ​​kılavuzu anabolik dünyasında kullanılan çeşitli terimler steroidler başlayanlar bir döngü etkili olması için inşa, ama güvenli ve olası yan etkileri riskini azaltmak için nasıl olabilir nasıl açıklıyor. Bu makale bilgisel için amaçları sadece.

Resmi web sitesinden Enjekte ve Oral Steroidler Satın Almak İçin Tıklayın

Bir steroid döngüsü bir kişinin her döngü frekansları kullanıcı hedefleri, deneyim ve anabolik bileşik (ler) kullanılan bağlı dört ila 15 hafta süren, anabolik androjenik steroidler (AAS) kullandığı zaman uzunluğudur. Steroid bileşik sadece belirli bir atıfta Örneğin Dianabol, winstrol veya testosteron enantat steroid. eş zamanlı olarak bir devir sırasında birden fazla steroid bileşiği kullanarak, yığın olarak da bilinir.

bir sözde ” başlangıç ​​steroid döngüsü” , bir ya da iki steroid bileşiklerinin kullanımını içerecektir, sınırlı için süre. acemi kelime steroid kullanan önceki hiçbir deneyime sahiptir birisi tanımlamak için kullanılır, ancak, yasadışı maddelerin bu tür kullanarak ilgili tüm riskleri anlamak ve bir olan herkes içermeyen bir steroid döngüsü (başlamak istiyorum için acemi ağırlık çalışması – onlar çok daha fazla eğitim ve deneyim), kas dokusu ve gücü oluşturmak için doğal yetenek optimal kullanımı yaptık kadar bu insanlar bu maddelerin kullanımını dikkate almamaları gerekir.

isteyen herkes başlamak için son derece önemli olduğunu steroid döngüsü ilk steroidler hakkında mümkün olduğunca çok şey araştırmaktadır, PCT, riskleri, yan etkileri ve bu yüzden, onlar steroid kullanımı ilgili olsun veya olmasın bilinçli bir karar böylece.

B için Enjekte ve sözlü Steroidler odybuilding B eginner

Enjekte steroid kullanımı çok acemi kullanıcılar için çok karmaşık görünebilir. Yani, bazı Dianabol, Anavar veya winstrol olarak ilk döngüsü için tamamen oral steroid bazlı bir döngüsü için tercih edebilir. Eğer biraz o sınırlıdır tek oral kariyer yoluna seçerseniz bileşikler yapılabilir, ve doz steroid döngüsünün süresi (nedeniyle çok sözlü sınavlar karaciğer için toksik).

atılmak ve enjekte edilebilir bileşiklerin kullanımı isteyen testosteron gibi steroidler geniş bir kullanımına izin verir , nandrolondur, trenbolone ve Sustanon 250 kullanışlı kendini yardımcı olabilecek birçok kaynak çevrimiçi vardır , bu makalede de dahil olmak üzere, enjeksiyon:. steroid enjekte nasıl size kullanır ve ilk enjeksiyonları ile yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa o da çok daha kolaydır.

 Resmi web sitesinden Enjekte ve Oral Steroidler Satın Almak İçin Tıklayın

Kimin steroid bileşikleri zaman başlangıç ​​çevrimi için kullanım için

Steroid kullanımı yeni birisi bu maddelere nasıl tepki vereceği hiçbir bilgiye sahip. O bileşiklerin iyi bir anlayış kullanılmak üzere yaygın yan etkileri vardır ve ideal kısa bir aktif yaşam ile bileşiklerin kullanımı çok önemlidir Yani gövde. böyle kısa etkili steroid kullanımı steroid vücut hızla nedeniyle istenmeyen yan etkilere döngüsünün sona erdirilmesi yönündeki karar olduğu açıktır olmasını sağlayacaktır.
Aşağıda androjenik anabolik steroidler bir avuç popüler bir gösteri kısa bir özetidir.

B hich döneminde başlayarak, Steroidler için kullanılabilir

Testosteron (enantat / cypionate / propiyonat): . Parantez içinde üç kelime ester bakın Basit bir ifadeyle, ester sisteminde testosteron salınımını geciktirmek için kullanılır ve daha yavaş istiyorsanız, bu nedenle enantat / cypionate testosteron kullanılabilir testosteron sürümü (yaklaşık 2 hafta aktif bir yaşam) ya da eğer testosteron propiyonat (aktif bir yaşam ~ 2-3 gün) daha hızlı bir hareket etkisi istiyorum. Bu hızlı aksiyon propiyonat varyasyonu fazlalaştı bir daha acı enjeksiyon olma eğilimindedir, ve yeni başlayanlar için bu nedenle istenmeyen önce enjekte asla kim.

Testosteron kas gücü ve hızlı kar neden son derece etkilidir. Umarım mümkün saldırganlık, yağlı cilt ve akne gibi androjenik ilgili yan etkileri fark. Testosteron dolayısıyla östrojen dönüştürmek için bir eğilimi yüksektir, böyle sıvı tutulumu ve (meme dokusu oluşumu) gibi yan etkiler mümkün (örneğin Nolvedex ve Proviron olması gerektiği gibi ve bu nedenle ilaç olarak kabul Gynecomstia . el)

Dianabol: Dianabol oral steroid kas çok etkili bir gelişme, yeni başlayanlar arasında popüler olduğunu kitle. Eğer düşünüyorsun bir Dianabol döngüsü tek maddenin yürütme, daha sonra bir göz Dianabol FU Cycle alırsanız -. Kılavuz testosteron gibi, Dianabol androjen ve östrojen ile ilgili yan etkileri gerçekleştirebilirsiniz. (karaciğere toksik hepatotoksik olmak ), sadece en oral, sınırlı bir süre için yürütülen edilebilir.

 Resmi web sitesinden Enjekte ve Oral Steroidler Satın Almak İçin Tıklayın


Winstrol: winstrol sık sık Dianabol beğenisine göre kas kütlesi çok daha kararlı kazanç sonuçlanan bir oral steroid olduğunu. Winstrol östrojen dönüştürmek değildir ve bu nedenle östrojenik yan etkileri kullanıcıya hiçbir ilgi olmalıdır. Kullanıcılar çoğu zaman bir var diğer steroid ile karşılaştırıldığında daha keskin bir görünüm Winstrol nedeniyle ilacın herhangi bir su tutma olmaması için yapılır. Eğer bir Winstrol döngüsü yapımında ilgileniyorsanız, büyük bir makale FU bir göz atın: Winstrol Döngüsü – Kılavuzu.

Nandrolone (bilinen, aynı zamanda “Deca”) halinde nandrolon dekanoat yapısal testosteron çok benzer, ancak, androjenik özelliklere sahip olan ve çok düşük bir oranda östrojen indirgenir. östrojenik yan etkileri sınırlı olma eğilimindedir, ancak progesteron ile bağlantılı yan etkiler, kullanıcılar ve bu ilgilendiren yan etkiler de, östrojenik yan etki gibi oldukları için bazı kullanıcılar karışık neden olur. Bu temel bu yan etkiler progesteron aktivasyonunu (progesteron, östrojen aktivasyonu için gerekli) engelleyen, östrojen seviyelerini en aza indirmek için, rekabetçi bir Arimidex olarak, bir aromataz inhibitörü ile tedavi edilir. dikkat edin spor uyuşturucu testi rekabet bu steroid, bu aylarca vücutta saptanabilir kalabilir.

steroidler birinci dönem yan etkileri

Her bir bileşiğin incelenmesi size ilaç ile ilişkili en yaygın yan etkilerinin farkında olmasını sağlamak için ilk çevrimi için kullanılır.
Steroidler saldırganlık, yağlı cilt ve akne neden olabilir (örneğin Dianabol ve testosteron gibi) androjenik özelliklere sahiptir. Bunlar yan etkileri genellikle steroid, ilk döngüsü atılmak için ne kadar olası olduğunu bilmiyorum, ancak onlara eğilimli kişilerde görünmesi olasılığı daha yüksektir. Ancak, olsaydı ergenlik sivilce bir sürü olasılıkla olacak daha fazladır Eğer steroid bu tür önlemek isteyebilirsiniz yağlı cilt ve akne eğilimli steroidler olağanüstü androjenik özelliklere sahip yürütüldüğünde

 Resmi web sitesinden Enjekte ve Oral Steroidler Satın Almak İçin Tıklayın

İlk döngüden sonra (PCT)

Onların steroid döngüsü sona beri bir post döngüsü tedavisi izler kesinlikle hayati önem taşımaktadır. Vücudunuzdaki steroid kullanımı, doğal testosteron üretimi azalır, kısa sürede döngüden sonra mümkün olduğunca doğal hormonal dengeyi sağlamak için çok önemlidir bu yüzden. Bizim yazı yazılan döngüsü okuyunuz terapi tamamen PCT kavramını anlamak ve emin olmak için steroid döngüsü başlamadan önce doğru ilaçlar